Чт. Чер 30th, 2022

Програма “U-LEAD” продовжує надавати допомогу Асканійській громаді

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Асканійська  селищна рада в рамках програми «U-LEAD з Європою» отримала меблі і обладнання, необхідні для модернізації центру адмінпослуг.

Відділ із забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Асканія-Нова селищної ради в рамках Програми «U-LEAD з Європою» нещодавно отримав офісні меблі, дитячий куточок, пеленальний стіл, комп’ютерну техніку та програмне забезпечення, а також стенди, вивіски, вказівники, обмежувальні стрічки на загальну суму 14261 євро.

Про це повідомляє Асканійська селищна рада. 

Асканійська селищна рада є однією із 134 учасниць 3-го раунду Програми «U-LEAD з Європою». Між селищною радою та Програмою «U-LEAD з Європою», яка фінансується Шведським агентством міжнародного розвитку «Sida» щодо створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), була підписана Угода про партнерство (№ 671 від 18 лютого 2020 року), невід’ємною складовою якої є Технічне завдання, яке визначає обов’язки кожної сторони проекту та термінів їх реалізації.

Відповідно до Технічного завдання, Асканійська селищна рада проводить ремонтні роботи для розташування ЦНАП в приміщенні на першому поверсі  адміністративної будівлі селищної ради, яке повинно відповідати вимогам відкритого простору.

У рамках проєкту, спеціалісти Програми неодноразово відвідали громаду, підготували технічне завдання на модернізацію ЦНАПу.

Модернізація передбачала навчання персоналу, підвищення його кваліфікації, допомога у роботі з мешканцями громади, матеріальну допомогу (меблі для облаштування робочих місць персоналу ЦНАП та місць для відвідувачів, офісна техніка, програмне забезпечення), встановлення спеціалізованого обладнання.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+