Вт. Кві 13th, 2021

У Херсонській області пройшли навчання з бойовою стрільбою (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

На одному з полігонів бойової підготовки Херсонської області артилеристи угрупування військ, яке утримує позиції на південному напрямку, взяли участь у тактичних навчання з бойовою стрільбою. 

Про це повідомили у Командуванні об’єднаних сил ЗС України.

«Подібні заходи в артилерійських підрозділах та підрозділах артилерійської розвідки, що підпорядковані нашому Командуванню відбуваються щотижня як вдень, так і вночі. Зокрема, цього разу підрозділ артилерійської розвідки здійснював запуски штатних безпілотних літальних апаратів, пошук та виявлення цілей, а також надавав визначені координати вогневим розрахункам», – розповів командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Протягом доби військовослужбовці виконували розгортання польових пунктів управління, розвідки та вогневі позиції для блокування наступу умовного противника.

«Відпрацювання цих заходів завжди  відбувається в умовах наближених до бойових, що допомагає  воїнам-артилеристам не втрачати професійних навичок задля злагодженості дій у випадку збройної агресії противника», – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Воїни-артилеристи своєчасно здійснили марш до району виконання стрільб, провели заходи щодо підготовки стрільби та управління вогнем, а також здійснили вогневе ураження умовного противника.

Як повідомлялось, нещодавно в Херсонській області українські військові провели тренування з виявлення повітряних цілей та знищення ударних безпілотних апаратів умовного повітряного противника.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+