Сб. Гру 3rd, 2022

На Херсонщині взялись за корупціонера, який ще у 2018 році привласнив чверть мільйона бюджетних коштів

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
Прокуратура Херсонської обласної повідомила про підозру директору товариства з обмеженою відповідальністю за фактом привласнення чужого майна.
Як повідомили в прокуратурі, наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваному.
За даними слідства, у 2018 році чоловік, будучи керівником підприємства, яке відповідно до договору мало виконати замовлені Херсонською міськрадою послуги, пов’язані з впровадженням ліцензійного програмного забезпечення «Реєстр територіальної громади м. Херсон», зловживаючи службовим становищем, вніс до акта наданих послуг завідомо неправдиві відомості. Надалі на підставі цього документа на рахунок підприємства було перераховано бюджетні кошти за роботу, яка фактично не виконана. Як наслідок, підозрюваний привласнив зайво сплачені кошти в сумі 260 000 грн, чим завдав територіальній громаді м. Херсона збитки у великих розмірах.
У прокуратурі нагадали, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+