Ср. Чер 29th, 2022

Завдяки відеокамерам «Безпечного міста» поліцейські розкрили п’ять вбивст у Херсонській області

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
За два роки дії програми «Безпечне місто» поліцейські Херсонщини розшукали понад 300 автомобілів, розкрили п’ять вбивств, 50 шахрайств, 75 грабежів і розбоїв, збитки за якими становлять понад 10 мільйонів гривень.
На сьогодні в Херсоні функціонують 80 відеокамер, в області їх – 160, з яких 40 підключені до аналітичної системи, що розпізнає номер, марку, модель, колір автомобілів. Забезпечено інтеграцію до баз даних поліції ІП «Гарпун» щодо розшуку транспортних засобів, що надає можливість виявляти викрадені та розшукувані транспортні засоби в режимі реального часу. В рамках пілотного проекту на окремих відеокамерах опрацьовуються можливості ідентифікації людей за ознаками зовнішності та одягу.
“Це величезний прогрес, враховуючи той факт, що раніше в Херсоні такі технології відеонагляду та відеоаналітики не застосовувалися, – наголосили правоохоронці.
Поліція Херсонщини продовжує впровадження на території обласного центру системи відеонагляду та відеоаналітики «Безпечне місто», яка створена за ініціативою поліції та є надзвичайно перспективною у реалізації безпекового простору.
У 2020 році до програми долучилися Білозерська ОТГ, м. Каховка, м. Генічеськ та Олешківська районна рада, де встановлено 44 відеокамери локальних систем відеоспостереження. У подальшому заплановано їх підключення до єдиної мережі відеокамер поліції.
Для цілодобової роботи з системою в главку поліції області працює Ситуаційний центр, який керує нарядами поліції у місті та реагує на заяви та повідомлення про злочини та події. Працівники поліції в режимі реального часу реєструють події та невідкладно направляють на місце найближчий наряд поліції.
Це забезпечує максимальну швидкість реагування на подію, яка трапилась в тому чи іншому населеному пункті.
Проект «Безпечне місто» відіграє велику роль у попередженні злочинів та їх розкритті по «гарячих слідах».
Як повідомляв Генічеський міський голова Олександр Тулупов, за цією програмою придбають камери відеоспостереження високої здатності, які встановлять на дорогах і перехрестях населених пунктах Генічеської громади.
Нагадаємо, «Безпечне місто» – це застосування сучасної інформаційно-комп’ютерної системи, яка надає можливість цілодобового моніторингу оперативної обстановки. Камери можуть тривалий час працювати без електрики, у нічний час та за будь-яких погодних умов.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+