Пн. Сер 15th, 2022

В Олешківській громаді придумали, як не залишити без зарплати працівників колишніх сільрад

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
Депутати Олешківської міської ради прийняли до комунальної власності об’єкти соціальної сфери, а також створили центр культури та дозвілля, аби не залишити без зарплати працівників цієї сфери із числа колишніх сільрад.
Про це повідомили в Херсонському регіональному відділенні Асоціації міст України, членом якої є Олешківська громада.

Таке рішення було прийнято на позачерговій сесії міської ради.
“Важко переоцінити важливість прийнятих рішень – вони потребували негайного реагування, бо йшлося про долю комунальних установ, зарплату працівників бюджетної сфери й надання освітніх послуг”, – зазначили у відділенні АМУ.
Так, міськрада увійшла до складу засновників та прийняла до комунальної власності територіальної громади юридичні особи та майно 12 шкіл, 6 закладів позашкільної освіти, три сільських дитсадків та центру первинної медсандопомоги.
Нагадаємо:
В Україні відбувається реорганізація адміністративного устрою, передача від районів, що ліквідувалися, клубів, лікарень, спортивних шкіл тощо до комунальної власності місцевих рад, сформованих за результатми виборів 25 жовтня.
Програма DOBRE у співпраці з незалежними експертами у 2018-2020 роках проводила роботу з покращення управління активами комунальної власності у громадах. Після врахування практичного досвіду 75 громад експерти програми розробили посібник з метою підсилення знань та навичок посадових осіб та депутатів місцевих рад з питань управління майном територіальних громад.
Асоціація міст України розробила практичний посібник для громад, який має допомогти новоствореним територіальним громадам зробити перші кроки та ефективно працювати.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+