Чт. Бер 23rd, 2023

У Генічеській громаді триває передача майна комунальних закладів

ілюстраційна світлина: Генічеська міська рада до війни

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Найбільша кількість питань чергової сесії Генічеської міської ради стосувалася передачі коммунального майна закладів культури, освіти і медицини, зміни їхніх назв, засновників та статутів.

Про це розповів Генічеській міський голова Олександр Тулупов під час онлайн-конференції медіа-центру IPC-Генічеськ.

“Створили комунальні підприємства, іде передача дошкільних, шкільних закладів, потім іде прийом-передача комунального майна. Наше завдання зараз, щоб усі вчителі й лікарі отримали заробітню плату вчасно”, – прокоментував він.

Також депутати проголосували за те, щоб направити звернення до Кабміну із закликом не підвищувати тарифи для населення за оплату житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, Генічеська міська територіальна громада об’єднала всі населені пункти Генічеського району в його старих межах.

Генічеська міська територіальна громада є членом Асоціації міст України на Херсонщині. Після місцевих виборів територіальна громада у відповідності до Перспективного плану формування територій громад області об`єднала 20 місцевих рад, утворивши ТГ за принципом “один район – одна громада”.

На Херсонщині відбувається реорганізація адміністративного устрою, передача від районів, що ліквідувалися, до територіальних громад розгалуженої мережі закладів культури, лікарень, спортивних шкіл та позашкільних закладів.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+