Пн. Тра 23rd, 2022

Продовження проєкту USAID “TripMustGoOn” (анонс, оновлено)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У суботу, 23 січня, медіа-центр IPC-Генічеськ організовує онлайн-конференцію на тему: «Продовження проєкту USAID TripMustGoOn».
Спікер: координатор проєкту TripMustGoOn Павло Білецький.
Питання для обговорення:
– плани і заходи за проєктом у новому році
– продовження активності «Кавуни-посли Херсонщини».
Захід буде проведено на платформі ZOOM, початок об 11.00.
Для підключення переходьте за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/83325581937…
Ідентифікатор конференції: 829 8242 4658
Код доступу: 658623

Захід відбуватиметься завдяки спільному проєкту між Інформаційним пресцентром та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

Нагадаємо:

Проєкт TripMustGoOn.com реалізується ГО «Центр живої історії «Олешшя», яка є співзасновником Регіональної туристичної організації «Туризм Херсона» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у співпраці з управлінням туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації.

Влітку 2020 року у рамках проєкту було успішно створено “теплий контент” для порталу tripmustgoon.com, Telegram- та Facebook-боти з інформацією для туристів, проведено конкурс сувенірів і створено виставку, яка зараз подорожує регіоном.

В рамках проєкту реалізована акція “Кавуни-посли Херсонщини”: було розміщено понад 200 тисяч наліпок з унікальними QR-кодами на херсонських кавунах, відсканувавши які жителі інших областей України дізнавалися про туристичні принади області.

Туристичний портал TripMustGoOn.com, який розробили та запустили у рамках однойменного проекту, відвідало більше 110 тисяч користувачів.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+