Сб. Гру 4th, 2021

Земельні торги поповнили місцеві бюджети Херсонщини на 10,5 млн гривень

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У грудні 2020 року на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, були реалізовані 28 земельних ділянок у 9 районах. Загальна площа землі, переданої в оренду з торгів, склала близько 580 га.

Як повідомили в управлінні, найвища орендна ставка – 83,24 %, була зафіксована на території Білозерського району, найбільшу площу орендовано у Новотроїцькому районі – 159,2 га.

У підсумку за результатами проведених впродовж місяця торгів аграрії сплатили до місцевих бюджетів більш ніж 733, 9 тис. грн орендної плати вже за перший рік користування землею.

В цілому у 2020 році сільгоспвиробники придбали права оренди на 286 земельних ділянок загальною площею понад 7,8 тис. га. Місцеві бюджети поповнилися більш ніж на 10,5 млн. грн. Саме стільки коштів від орендної плати надходитиме щороку упродовж всього терміну дії договорів оренди.

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитись у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Як повідомлялось, на Херсонщині триває передача земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність територіальним громадам.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+