Нд. Гру 4th, 2022

В Генічеському медіа-центрі розкажуть про проєкт “Південне узбережжя України: від дослідження до розвитку” (анонс)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Медіа-центр IPC-Генічеськ організовує онлайн-конференцію на тему: “Проєкт «Південне узбережжя України: від дослідження до розвитку”.
На заході йтиметься про проведені заходи, дослідження у Скадовську та Генічеську.
Спікер: експерт проєкту Андрій Луцик.

Дата і час заходу: 10.00-12.00 18 грудня.
Подія транслюватиметься на Фейсбук-сторінці медіа-центру IPC-Генічеськ за посиланням: https://www.facebook.com/IPC.Genichesk

Свої запитання пишіть у коментарях під анонсом або трансляцією заходу.
Захід відбуватиметься завдяки нашому спільному проєкту між Інформаційним пресцентром та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

Проєкт «Південне узбережжя України: від дослідження до розвитку» виконується Urban Re-Public за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID. Завдання проєкту – дослідження урбаністичного потенціалу Скадовська та Генічеська, переосмислення їх розвитку та дотичних до них територій та розробка альтернативних сценаріїв просторових трансформацій, які дадуть поштовх до якісних екологічних, соціально-економічних і соціально-культурних змін.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+