Вт. Жов 4th, 2022

Українські військові привели в готовність “Смерчі” на Херсонщині

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
На одному з полігонів бойової підготовки Херсонської області проводяться заняття з готовності ракетних підрозділів до виконання завдань за призначенням із залученням ракетної батареї реактивної системи залпового вогню «Смерч». Військові здійснили висування колоною в район тимчасових стартових позицій, здійснили розгортання, а також виконали заходи підготовки до пусків з елементами безпосередньої охорони та оборони.
“В умовах максимально наближених до бойових, батарея швидко та злагоджено здійснила марш та зайняла стартові позиції. Після цього вона розгорнулася і відпрацювала точне наведення по визначених цілях”, – зазначив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За його словами, наразі заняття з готовності ракетних підрозділів проводяться щотижня як вдень, так і вночі.

До практичної фази було залучено військовослужбовців підрозділів, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України та несуть бойову службу на південному напрямку. Воїни-ракетники відпрацьовували елементи підготовки до нанесення ракетних ударів по визначених цілях умовного противника.
Як повідомлялось, 23 вересня у селі Львове Бериславського району відбулися тактичні навчання тактичної групи окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ, підрозділів 16-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил Великої Британії та підрозділів Командування Сил підтримки ЗСУ. Участь у навчанні взяли й вертольоти армійської авіації Сухопутних військ, бойові літаки Повітряних Сил ЗСУ, а також Королівських повітряних Сил ЗС Великої Британії.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+