Ср. Гру 1st, 2021

Держгеокадастр передав Генічеській громаді понад 15 тисяч га

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Держгеокадастр передав у комунальну власність Генічеській громаді понад 15 тисяч га земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

Із повним переліком земельних ділянок із зазначенням кадастрового номера, розташування, відомостями про речові права (оренда, постійне користування) тощо можна ознайомитися на сайті управління Держгеокадастру в розділі «Передача земель громадам».

Більшість земельних ділянок за цільовим призначенням – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, а також для ведення особистого селянського господарства.

За інформацією Херсонського Держгеокадастру, нещодавно додаткові 500,2541 га земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів отримали у комунальну власність три територіальні громади: Білозерська – 90,2 309 га, Іванівська – 357,3053 га, Скадовська – 52,7179 га.

В цілому Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області громадам передано понад 139,3 тис. га.

Як повідомлялось, на Херсонщині триває передача земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність територіальним громадам.

Серед громад, які тепер можуть самостійно розпоряджатися цим ресурсом, і Генічеська міська територіальна громада, якій передали землі 14 грудня.

Передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність територіальних громад здійснюється згідно з Указом Президента України від 15.10.2020 № 449 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2020 № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин» та статті 117 Земельного кодексу України.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+