Вт. Гру 7th, 2021

У Чаплинському районі надходження з ЄСВ зросли на 10 мільйонів гривень

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
Протягом січня – жовтня поточного року бізнесмени-роботодавці Чаплинського району перерахували до пенсійного та соціальних фондів 91 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 10 млн гривень більше минулорічного показника.
Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску мешканці селища отримують пенсії, виплати на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань. На вебпорталі ДПС України працює онлайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.
Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім’я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.
Податок на доходи фізичних осіб залишається рекордсменом у фінансуванні місцевого бюджету селища та основним джерелом його наповнення. Питома вага в загальних податкових надходженнях складає 61 відсоток.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+