Вт. Гру 7th, 2021

Херсонські підприємці отримали 64 мільйони гривень держдопомоги під час карантину

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
На Херсонщині допомогу за державною програмою фінансової підтримки бізнесу по частковому безробіттю на період карантину отримали 5,3 тис. підприємців, загальна сума виплат склала близько 64 млн грн.
Про це повідомили в Херсонському обласному центрі зайнятості.

“Перш за все, аби розраховувати на допомогу держави, варто бути чесним з нею. Потрібно працювати легально та виплачувати зарплату співробітникам не “в конвертах”, а офіційно. На жаль, через великий відсоток тіньової зайнятості не можуть звернутися до нас, аби отримати фінансову підтримку”, – наголосив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов.
Державну підтримку у випадку призупинення своєї діяльності через карантин можуть отримати офіційно зареєстровані ФОПи, які сплачували Єдиний соціальний внесок протягом останніх шести місяців до зупинення або скорочення діяльності.
Додатково ознайомитися з державними програмами підтримки бізнесу можна ознайомитися за посиланням: https://epo.org.ua/covid19/

Постановою Кабміну № 306 визначено порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається міськими, районними і міськрайонними центрами зайнятості та філіями регіональних центрів зайнятості роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності внаслідок  карантину.

На сайті центру зайнятості описується покрокова інструкція щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+