Пт. Гру 4th, 2020

У Генічеському районі на COVID-19 захворіли 11 медиків

фото: Reuters

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Ситуація з коронавірусом в Генічеському районі залишається дуже складною.

Про це розповів директор КНП «Генічеський ЦПМСД» Леонід Торубар під час онлайнбрифінгу медіа-центру IPC-Генічеськ 27 жовтня.

За його словами, з початку пандемії коронавірусу загальна кількість хворих на COVID-19  у Генічеському районі складає 63 осіб, серед них 11 медпрацівників, одна дитина, всього одужало 26.

Із загального числа хворих на COVID-19 перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні п’ятеро, знаходяться на лікуванні у місті Херсоні – три особи, на амбулаторному – 29 (легкий перебіг хвороби), померлі – один (медпрацівниця).

На самоізоляції (контактні) перебувають 77 осіб, у 7 – осіб, які знаходились на самоізоляції, як контактні особи, 26 жовтня закінчився 14-денний термін самоізоляції.

У розрізі населених пунктів району:

м. Генічеськ – 42,

смт. Рикове – 6,

смт. Новоолексіївка – 7,

с. Догмарівка – 2,

с. Петрівка – 1,

с. Генгірка 1,

с. Щасливцеве – 2,

с. Семіхатки – 1,

с. Стрілкове – 1.

«Носіть маски в громадських місцях, особливо де масові скупчення гроадян. Мийте руки, використовуйте антисептики. У разі проявів респіраторної хвороби звертайтесь за телефоном до свого сімейного лікаря за консультацією, а якщо температура тіла вище 38°C – викликайте «швидку допомогу». Бережіть себе і родину», – наголосив Леонід Торубар.

27 жовтня (станом на 9:00) в Україні 355 601 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, із них 6 590 летальних, 145 336 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 6 677 нових випадків.

Нагадаємо:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+