Ср. Бер 29th, 2023

Тулупов перемагає на виборах голови Генічеської громади (паралельний підрахунок голосів)

Олександр Тулупов

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

За паралельними підрахунками протоколів з виборчих дільниць на виборах голови Генічеської міської територіальної громади перемогу отримав Олександр Тулупов.

Таку інформацію сайту IPC-Генічеськ підтвердили у штабах діючого мера та голови Щасливцевської сільради Віктора Плохушко.

За даними штабу, який отримав протоколи з усіх виборчий дільниць Генічеського району, Олександр Тулупов набрав 3719 голосів виборців, Андрій Євстратов – 3523, Віктор Плохушко – 3241.

Голова Генічеської міської територіальної виборчої комісії Юрій Тутов повідомив сайту IPC-Генічеськ, що наразі до ТВК надійшли протоколи з 13 виборчих дільниць з 51-ї, яка була створена. Офіційних результатів виборів поки немає.

Як повідомлялося, за даними ТВК, вибори в Генічеському районі пройшли без значних порушень. Явка склала понад 30% виборців.

Один із зареєстрованих кандидатів у депутати Генічеської міської ради звернувся до правоохоронних органів та ЦВК через те, що він не був включений до виборчих бюлетенів. Поліцейські відкрили кримінальне провадження.

У неділю, 25 жовтня, в Україні проходило голосування з місцевих виборів.

Як голосували генічани, зафіксував IPC-Генічеськ:

У Громадянській мережі ОПОРА повідомили, що чергові місцеві вибори 25 жовтня були дуже конкурентними і пройшли в основному відповідно до законодавства України. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА не зафіксували даних, які могли би надалі призвести до скасування результатів місцевих виборів чи визнання їх недійсними на певних виборчих дільницях.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+