Пн. Тра 23rd, 2022

Сполучені Штати Америки є і будуть непохитним партнером України, – у США привітали українців

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У День захисника України 14 жовтня Сполучені Штати вітають хоробрих людей, які захищають демократію, суверенітет і територіальну цілісність України. 

Про це йдеться у відео-привітанні аташе з питань армії та оборони полковника Бріттані Стюарт українцям, опублікованому на Фейсбук-сторінці Посольства США в Україні.

“У День захисника України і кожного дня ми вшановуємо відважних українців, які віддали свої життя, щоб захистити свою країну. І ми шануємо укарїнських чоловіків та жінок, які продовжують самовіддано докладати зусиль для захисту євроатлантичного курсу України, а також її кордонів в умовах безперервної російської агресії. Ми вітаємо захисників України, дякуємо за самопожертву і за те, що наважуються на ризик кожного дня. США є і будуть непохитним партнером України”, – наголосила Бріттані Стюарт.

День захисника України 2020

🇺🇦 У День захисника України Сполучені Штати вітають хоробрих людей, які захищають демократію, суверенітет і територіальну цілісність України. Дивіться привітання аташе з питань армії та оборони полковника Бріттані Стюарт українцям. 🇺🇸 On Defender of Ukraine Day, the United States salutes the brave individuals protecting Ukraine’s democracy, sovereignty, and territorial integrity. Watch Defense Attaché Colonel Brittany Stewart's message to Ukrainians.

Опубліковано U.S. Embassy Kyiv Ukraine Пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, День захисника України офіційно встановлений Указом Президента від 14 жовтня 2014 року «з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи української громадськості».

Цього дня в Україні також відзначають Покрова Пресвятої Богородиці і 75-ту річницю створення УПА.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+