Ср. Жов 5th, 2022

Ситуація з COVID-19 у Генічеському районі

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
22 вересня відбулась онлайн-конференція медіа-центру IPC-Генічеськ на тему: “Ситуація з COVID-19 у Генічеському районі”.

Онлайн-конференція медіа-центру IPC-Генічеськ на тему: "Ситуація з COVID-19 у Генічеському районі".Спікери: заступниця голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, начальник сектору реагування патрульної поліції Генічеського ВП ГУНП в Херсонській області, капітан поліції Сергій Чилікін, директор НКП “Генічеська центральна районна лікарня” Єльдар Фетієв. Під час заходу йтиметься про епідеміологічну ситуацію в районі, заходи з протидії поширенню COVID-19, діяльність COVID-патрулів.Глядачі можуть ставити запитання до спікерів у коментарях до трансляції.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Вівторок, 22 вересня 2020 р.

Спікери: заступниця голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, начальник сектору реагування патрульної поліції Генічеського ВП ГУНП в Херсонській області, капітан поліції Сергій Чилікін, директор НКП “Генічеська центральна районна лікарня” Ельдар Фетієв.
Питання для обговорення: епідеміологічна ситуація в районі, заходи з протидії поширенню COVID-19, діяльність COVID-патрулів.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+