Нд. Лют 28th, 2021

Смог на Херсонщині: в ОДА вивчають ситуацію

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
Херсонська обласна держадміністрація повідомила, що направила фахівців для дослідження ситуації на півночі області, де місцеві жителі скаржаться на задимлення.
Як проінформували в ХОДА, у Верхньорогачицькому, Нижньосірогозькому, Великолепетиському, Горностаївському, Каховському та Бериславському районах наразі здійснюється відбір проб для встановлення біохімічного складу повітря, ґрунту та води.
Спеціалісти пересувної екологічно моніторингової лабораторії та Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби з безпілотним літальним апаратом працюють над встановленням джерела задимлення в окремих населених пунктах районів.
Крім того, за оперативними даними встановлено, що на території області не відбулось техногенної аварії з викидом в атмосферу чи на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин, що могли призвести до забруднення навколишнього природного середовища.
Напередодні місцеві жителі північних районів Херсонщини, а також півдня Дніпропетровської області у соцмережах повідомляли про задимлення, що супроводжувалися специфічним запахом.
У Нікопольській міські раді прокоментували задимлення в цьому населеному пункті.
“Співробітниками Нікопольського відокремленого структурного підрозділу Державної установи «Дніпропетровський лабораторний центр» МОЗ України проведено дослідження стану забруднення атмосферного повітря на хімічні речовини (діоксид азоту, вуглецю та сірки) в районі Нового хлібозаводу (вул. Першотравнева, 26). Перевищень показників – не виявлено”, – зазначили в міськраді.

В НОВОВОРОНЦОВЦІ СКЛАДИ З ЯДОХІМІКАТАМИ НЕ ГОРЯТЬ, БО ЇХ ТАМ НЕМАЄСьогодні ввечері стало відомо, що у багатьох групах…

Опубліковано Нововоронцовкою Онлайном Середа, 2 вересня 2020 р.

НОВОВОРОНЦОВЩИНА ВСЯ В ТУМАНІ І НІЧИМ ДИХАТИЖителі Нововоронцовського району в соціальних мережах почали жалітися на…

Опубліковано Нововоронцовкою Онлайном Середа, 2 вересня 2020 р.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+