Вт. Жов 4th, 2022

Поліція Херсонщини відкрила три кримінальні провадження щодо порушень виборчого законодавства

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

З початку виборчих перегонів херсонські правоохоронці отримали 29 повідомлень щодо порушень виборчого процесу, відкрито три кримінальні провадження.

Про це повідомили в ГУНП у Херсонській області.

Більшість повідомлень стосувалися розміщення незаконної агітації. Наразі ці факти перевіряються.

Наразі відкрито три кримінальні провадження, пов’язаних з виборчим процесом: за ст.296 Кримінального кодексу України «Хуліганство», ст.361 «Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку» та ст.158 «Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або інше несанкціоноване втручання в роботу Державного реєстру виборців».

За інформацією Нацполіції, у МВС вже сворено Міжвідомчий координаційний центр, у кожній області окремо працює координаційний центр. Планується залучити 136 тисяч правоохоронців до забезпечення безпеки під час виборів: поліцейських, гвардійців, прикордонників, рятувальників та фахівців міграційної служби.

Під час виборів буде працювати 100% всього особового складу поліції. Зокрема на охорону виборчих дільниць буде задіяно щонайменше 60 тисяч поліцейських.

Згідно календарного плану, основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня, затвердженому Центральною виборчою комісією, 15 вересня розпочався процес офіційного висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів.

Раніше начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін звернувся до учасників виборчого процесу.

Звернення начальника поліції Херсонщини Олександра Прокудіна до учасників виборчого процесу

Звернення начальника поліції Херсонщини Олександра Прокудіна до учасників виборчого процесуAleksandr Prokudin

Опубліковано Поліція Херсонської області Понеділок, 21 вересня 2020 р.

Нагадаємо:

  • 7 липня Верховна Рада призначила вибори до місцевих органів влади в Україні на 25 жовтня 2020 року. На окупованих територіях Криму і Донбасу місцеві вибори проводитись не будуть до припинення військової агресії Росії, виведення незаконних збройних формувань, відновлення контролю над державним кордоном України та відновлення конституційного ладу та правопорядку на цих територіях.
  • 5 вересня офіційно стартував виборчий процес з проведення місцевих виборів.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+