Пн. Гру 5th, 2022

Кавуни-амбасадори Херсонщини: результати проєкту (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У рамках акції “Кавуни-амбасадори Херсонщини” було зроблено більше 200 тисяч стікерів QR-кодів з посиланням на туристичний портал TripMustGoOn.com, що розповідає про відпочинок на Херсонщині. Їх все ще розміщують на кавунах; кавуни продаються в 75 магазинах Києва та околиць.

Про такі результати розповів координатор проєкту «TripMustGoOn» Павло Білецький під час онлайн-конференції медіа-центру IPC-Генічеськ.

«Кавуни-амбасадори Херсонщини» – одна з активностей проєкту TripMustGoOn. Кавун – є символом. Хочемо ми цього, чи ні, він асоціюється з Херсонською областю. Можна не використовувати цей стереотип та програвати при цьому, а можна вдало використовувати цей стереотип для просування інших моментів”, – зазначив він.

Станом на 4 вересня на порталі TripMustGoOn.com за кодом кавуна було здійснено 1500 унікальних візитів.

Соціальний туристичний проєкт «Кавун — амбасадор Херсонщини» запустила громадська організація «Центр живої історії «Олешшя» як одну зі складових проєкту Trip Must Go On за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, Державного агентства розвитку туризму України та Херсонської обласної державної адміністрації.

Кавуни-амбасадори Херсонщини: результати проєкту

Херсонські кавуни на полицях києвських супермаркетів розповідають про Херсонщину. Поставляти кавуни зі стікерами QR-кодів з посиланням на туристичний портал, що розповідає про відпочинок на Херсонщині, – задумка представників проєкту TripMustGoOn, який стартував цього року для розвитку туристичниго потенціалу Херсонської області.Координатор проєкту «TripMustGoOn» Павло Білецький під час онлайн-конференції медіа-центру IPC-Генічеськ розповів про проміжні результати активності «Кавуни-амбасадори Херсонщини»: було зроблено 201000 стікерів. Їх все ще розміщують на кавунах; кавуни продаються в 75 магазинах Києва та околиць; станом на 4 вересня на порталі TripMustGoOn.com за кодом кавуна було здійснено 1500 унікальних візитів.Соціальний туристичний проєкт «Кавун — амбасадор Херсонщини» запустила Громадська організація «Центр живої історії «Олешшя» як одну зі складових проєкту Trip Must Go On за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, Державного агентства розвитку туризму України та Херсонської обласної державної адміністрації.Про діяльність проєкту дивіться у наступних відео.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Четвер, 10 вересня 2020 р.

Про іншу діяльність проєкту дивіться у наступних відео.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+