Ср. Лют 1st, 2023

Для промоції Херсонщини відзняли 5000 нових фото і 8 промороликів

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Для популяризації відпочинку на Херсонщині запустили трьохмовний туристичний портал, провели 13 експедицій, відзняли 5000 фото і 8 промороликів.

Як розповів координатор проєкту Trip must go on Павло Білецький, до 20 вересня в рамках проєкту також будуть надруковані п’ять буклетів – оффлайн-тізерів туристичного порталу tripmustgoon.com.

«Проєкт здебільшого спрямований на створення нового якісного контенту. На сайті розміщено понад 60-ти статей трьома мовами. І це вперше такий комплексний інформаційний портал tripmustgoon.com, на якому інформація розміщується відразу трьома мовами. Ми вирішили охопити більше і створити комплексну платформу, на якій будуть представлені всі туристичні локації області і всі туристичні активності. Ми намагаємося комплексно розкрити туристу, чим же можна тут зайнятися, як до цього всього можна дістатися, щоб можна було собі скласти комплексну картину навіть сидячи в Києві і плануючи свою відпустку», – зазначив він.

Всього в рамках проєкту, який реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, було заплановано і вже виконано 13 експедиційних поїздок. Всього на експедиціях відзняли більше 50-ти пам’яток Херсонщини, які можуть входити в ті чи інші туристичні маршрути. За результатами відзняли більше 5000 фотографій, змонтували 8 відеороликів.

Окрім того, в рамках проєкту проводять акцію «Кавуни – амбасадори Херсонщини»: на полицях супермаркетів столиці й околиць можна придбати кавуни з QR-кодами, які ведуть на туристичний портал про Херсонську область.

Протягом вересеня-жовтеня за проєктом працюють над наповнення сайту, на ньому розміщують унікальні текстові й мультимедійні матеріали.

У листопаді проєкт завершуються, але його представники розмірковують над можливим продовженням.

Детальніше про діяльність проєкту «Trip must go on» читайте у матеріалі «Херсонщина – тренд сезону»: що потрібно для подальшого розвитку туристичної галузі.

Острів Джарилгач

🏝Джарилгач — це найбільший в Україні і Європі безлюдний острів довжиною 42 км. (деталі https://tripmustgoon.com/attraction/island-dzharylhach/)⠀Саме тут ви знайдете білосніжний пісок, кристально чисту воду, дивовижної краси черепашки або мушлі!⠀🗓 Джа відкритий для відвідувачів з травня до середини вересня.⠀💡На острові панує повний релакс! Що робити?⠀🔹 Приїхати на 1 день або залишитись на декілька днів в наметах або кемпінгу;🔹 Відвідати місце must visit – маяки. Це чудова локація для фото (як і весь острів, до речі);🔹 Спостерігати за дельфінами, вони підпливають до самісінького берега;🔹 Побудувати піщаний замок та зібрати колекцію черепашок;🔹 Якщо залишились на ніч, насолодитись зоряним небом, в місті такого не побачиш!🔹 Скуштувати локальну кухню: смажений скат та інша риба, уха.🔹 Та головні заняття – купання в морі та лежання на пляжі;⠀📍Де зупинитися?⠀🔸У власному наметі;🔸 В кемпінгу з душем та харчуванням;🔸У бунгало на пристані Глибокій можна зняти житло на 2–3 спальних місця приблизно за 30 $ на добу;🔸“У Гаврилича” – це також бунгало з більш менш розвинутою інфраструктурою.⠀📌Як дістатись острова?⠀Перш за все, треба приїхати в Скадовськ. Потім тільки морем дістатися острова. Ось варіанти:⠀🔹катер ОМ-102 йде від причалу №380 до маяків близько 1.5 години в одну сторону;⠀🔹на різні сторони Джарилгача курсують моторні катери та вітрильні яхти кожні 2 години з декількох причалів. Знайти іх можна дуже легко. Достатньо вийти на набережну або “причал №383”. Зазвичай ціна від 200 грн за людину в 1 кінець. Можна просто дістатися острова, а можна зробити прогулянку з зупинками та купанням у морі.

Опубліковано Trip must go on Четвер, 20 серпня 2020 р.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+