Чт. Бер 30th, 2023

USAID допоможе розвивати туризм в Генічеському районі (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» протягом цього року допомагав громадам Генічеського району розвивати туристичні продукти, утворити туристичні активи. В планах на наступний рік є конкретні ініціативи з фінансової підтримки певних нових продуктів у Генічеському районі Херсонщини.
Про це розповів експерт проєкту, голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв під час онлайн-конференції в медіа-центрі IPC-Генічеськ.

USAID підтримає туристичні проєкти у Генічеському районі

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» протягом цього року допомагав громадам Генічеського району розвивати туристичні продукти, утворити туристичні активи. В планах на наступний рік є конкретні ініціативи з фінансової підтримки певних нових продуктів у генічеському районі Херсонщини.Про це розповів експерт проєкту, голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв.під час онлайн-конференції в медіа-центрі IPC-Генічеськ.«Створення курорту Приазов’я як макродистинації є тільки на часі і є дуже економічно вигідним. Цей курорт, всередині себе не має конкурентів. Є Киріловка з Арабатською Стрілкою, Бердянськом – не є конкурентами, а одним кластером, досить цікавою альтернативою для Чорноморського узбережжя, Карпат. Пандемія коронавірусу продемонструвала попит на цей курорт. Треба розширяти рамки сезону, розвинення оздоровчого потенціалу, що дозволятиме працювати цілий рік», – розповів Олександр Лієв.Як повідомлялося, нещодавно готельєри і ресторатори регіону об’єдналися в Асоціацію гостинності Генічеського району.«Економічна підтримка Східної України» – Проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спрямований на стабілізацію економічної ситуації постраждалих від конфлікту територій на Cході України, особливо в Донецькій та Луганській областях. Діяльність Проєкту USAID зосереджена на трьох завданнях:- Стабілізація економіки- Підтримка розвитку малих і середніх підприємств та їх інтеграція в економіку- Упевнене економічне майбутнє для Східної України

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Пʼятниця, 31 липня 2020 р.

«Створення курорту Приазов’я як макродистинації є тільки на часі і є дуже економічно вигідним. Цей курорт, всередині себе не має конкурентів. Є Киріловка з Арабатською Стрілкою, Бердянськом – не є конкурентами, а одним кластером, досить цікавою альтернативою для Чорноморського узбережжя, Карпат. Пандемія коронавірусу продемонструвала попит на цей курорт. Треба розширяти рамки сезону, розвинення оздоровчого потенціалу, що дозволятиме працювати цілий рік», – розповів Олександр Лієв.
Нещодавно готельєри та ресторатори Генічеського району Херсонщини об’єдналися в асоціацію для спільного зростання і розвитку туристичної сфери регіону, – розповів під час заходу голова правління Асоціації гостинності Генічеського району Сергій Шентябін.
Організація покликана вирішувати проблеми та задачі, що виникають у місцевих готельєрів, рестораторів, виробників продукції, перевізників, працездібного населення регіону.

Готельєри та ресторатори Генічеського району Херсонщини разом розвиватимуть туризм в регіоні

Готельєри та ресторатори Генічеського району Херсонщини об’єдналися в асоціацію для спільного зростання і розвитку туристичної сфери регіону.Про це розповів голова правління Асоціації гостинності Генічеського району Сергій Шентябін під час онлайн-конференції в медіа-центрі IPC-Генічеськ.Організація покликана вирішувати проблеми та задачі, що виникають у місцевих готельєрів, рестораторів, виробників продукції, перевізників, працездібного населення регіону.«Планується, що між всіма цими аудиторіями буде налагоджений повноцінний діалог, з’ясовані їхні пріоритети, проблеми, та асоціаціія працюватиме над їхнім вирішенням», – наголосив під час заходу голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв.Асоціація зареєстрована як громадська організація для спільного зростання, розвитку і конкурентоспроможності, захисту інтересів членів асоціації та індустрії гостинності в цілому; навчання, підвищення кваліфікацій та рівня якості бізнесу, послуг, загалом сфери туризму; соціальну діяльність і формування ідеології розвитку гостинності Генічеського району.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Пʼятниця, 31 липня 2020 р.

«Планується, що між всіма цими аудиторіями буде налагоджений повноцінний діалог, з’ясовані їхні пріоритети, проблеми, та асоціаціія працюватиме над їхнім вирішенням», – наголосив голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв.
Асоціація зареєстрована як громадська організація для спільного зростання, розвитку і конкурентоспроможності, захисту інтересів членів асоціації та індустрії гостинності в цілому; навчання, підвищення кваліфікацій та рівня якості бізнесу, послуг, загалом сфери туризму; соціальну діяльність і формування ідеології розвитку гостинності Генічеського району.

«Економічна підтримка Східної України» – проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спрямований на стабілізацію економічної ситуації постраждалих від конфлікту територій на Cході України, особливо в Донецькій та Луганській областях.
Діяльність проєкту USAID зосереджена на трьох завданнях:
– Стабілізація економіки
– Підтримка розвитку малих і середніх підприємств та їх інтеграція в економіку
– Упевнене економічне майбутнє для Східної України.

Онлайн-конференція на тему: “Асоціація індустрії гостинності Генічеського району” відбулась завдяки спільному проєкту між Інформаційним пресцентром та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+