Чт. Жов 1st, 2020

У Генічеську невідомі напали на волонтера (оновлено, відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Генічеську невідомі напали на київського волонтера Руслана Кошовенка.

Про це Руслан Кошовенко розповів у Фейсбуці.

За його словами, напад стався під час прогулянки на набережній у курортному Генічеську.

“Зграя шакалів із місцевих… підійшла до нас і вибила мій смартфон з рук, повалили на землю і почали гамселити по голові і всьому тілу. Мій брат накрив мене собою після чого і він отримав тілесні ушкодження. Після мордобою приїхала поліція в розмежувала усіх. Після сутички я поїхав у відділок поліції, зняв побої і написав заяву”, – зазначив Руслан Кошовенко.

Коментарів правоохоронців стосовно нападу поки що немає.

фото зі сторінки Руслана Кошовенка у Фейсбуці

Як повідомлялося, у суботу, 1 серпня, учасники щорічного всеукраїнського «мотопробігу Єдності» прибули на адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом. Байкери передали прикордонникам український державний прапор, а представникам місцевого меджлісу – кримськотатарський національний прапор, який провезли через майже всю країну.

“Ми тут, щоб підтримати кримськотатарський народ, тих людей, які по той бік, це наші люди. Ми колись повернемо нашу історичну українську територію, повернемо Крим”, – сказав на акції біля КПВВ “Чонгар” Руслан Кошовенко.

У Генічеську напали на волонтера: промова напередодні

У Генічеську невідомі напали на волонтера та учасника "Мотопробігу Єдності"-2020 Руслана Кошовенка.https://genichesk.ipc.org.ua/uk/2020/08/u-genichesku-nevidomi-napaly-na-volontera-ta-uchasnyka-motoprobigu-za-yednist-ukrayiny-video/Як повідомлялося, у суботу, 1 серпня, учасники щорічного всеукраїнського «мотопробігу Єдності» прибули на адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом. Байкери передали прикордонникам український державний прапор, а представникам місцевого меджлісу – кримськотатарський національний прапор, який провезли через майже всю країну.“Ми тут, щоб підтримати кримськотатарський народ, тих людей, які по той бік, це наші люди. Ми колись повернемо нашу історичну українську територію, повернемо Крим”, – сказав на акції біля КПВВ "Чонгар" Руслан Кошовенко.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Понеділок, 3 серпня 2020 р.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+