Чт. Жов 1st, 2020

На Херсонщині проводять дезінфекцію у місцях масового скупчення людей

фото: Головне Управління ДСНС України у Херсонській області

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Херсонській області рятувальники проводять дезінфекцію об’єктів масового скупчення людей.

Як повідомили в Головному Управлінні ДСНС України у Херсонській області, 13 серпня рятувальники Бериславського району провели обробку дезінфікуючими розчинами 12 об’єктів масового скупчення людей.

“Ці заходи здійснюються з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції. Тож рятувальники й надалі будуть проводити всі необхідні заходи аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції”, – зазначили в Херсонському ДСНС.

13 серпня, рятувальники Бериславського району провели обробку дезінфікуючими розчинами 12 об’єктів масового скупчення…

Опубліковано Головне Управління ДСНС України у Херсонській області Пʼятниця, 14 серпня 2020 р.

Щоденно рятувальники у Херсоні в захисних костюмах проводять дезінфекцію спеціальним розчином місць можливого скупчення людей: транспортні зупинки, авто, будівлі та місця можливого скупчення людей.
З початку карантину підрозділи Служби порятунку області більше 10 тис. разів залучалися до обробки об’єктів соціальної сфери та приватних домоволодінь.

Як повідомлялося, за минулу добу в Україні на COVID-19 захворіла рекордна кількість осіб – 1732, з них 110 дітей та 78 медпрацівників. Також встановлений антирекорд за кількістю госпіталізованих – 330 осіб.

Наразі в Херсонській області 290 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. З них: 214 людей побороли недуг; 71 – інфікована на COVID-19; 5 – померли.

Нагадаємо:

  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.
  • Стежте за актуальною інформацією та порадами на офіційному інформаційному порталі Кабміну «Коронавірус в Україні»
    covid19.com.ua.
  • Організації, які співпрацюють з USAID Ukraine – USAID Україна у рамках Медійної Програми Internews в Україні та Фондe розвитку медіа (Media Development Foundation) – розробили та запустили в онлайн-режимі довідник AntiCovid (http://corona.imi.org.ua/), який надає журналістам та іншим медійникам поради щодо того, як висвітлювати пандемію COVID-19 та забезпечити при цьому власну безпеку, а також розповідає про правові аспекти журналістської діяльності під час пандемії.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+