Вт. Жов 4th, 2022

Мотопробіг Єдності прибув на адмінмежу з Кримом (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
У суботу, 1 серпня, учасники щорічного всеукраїнського «мотопробігу Єдності» прибули на адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом.

Як повідомляє сайт IPC-Генічеськ, байкери передали прикордонникам український державний прапор, а представникам місцевого меджлісу – кримськотатарський національний прапор, який провезли через майже всю країну.
Представники кримськотатарської спільноти зустрічали учасників мотопробігу на території бази громадського формування «Аскер», де приготували для гостей плов і частування.
«Мотопробіг Єдності» ніяких інших цілей не має, крім як об’єднати країну, об’єднати людей зі всієї України», – розповів координатор мотопробігу Микола Спиридонов.

«Мотопробігу Єдності» прибув на адмінмежу з Кримом

У суботу, 1 серпня, учасники щорічного всеукраїнського «мотопробігу Єдності» прибули на адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом.Як повідомляє сайт IPC-Генічеськ, байкери передали прикордонникам український державний прапор, а представникам місцевого меджлісу – кримськотатарський національний прапор, який провезли через майже всю країну.Представники кримськотатарської спільноти зустрічали учасників мотопробігу на території бази громадського формування «Аскер», де приготували для гостей плов і частування. «Мотопробіг Єдності» ніяких інших цілей не має, крім як об'єднати країну, об'єднати людей зі всієї України», – розповів координатор мотопробігу Микола Спиридонов.Після відвідин Генічеського району байкери попрямували до Запоріжжя.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Субота, 1 серпня 2020 р.

“Ми тут, щоб підтримати кримськотатарський народ, тих людей, які по той бік, це наші люди. Ми колись повернемо нашу історичну українську територію, повернемо Крим”, – зазначив учасник дійства, волонтер Руслан Кошовенко.
Після відвідин Генічеського району байкери попрямували до Запоріжжя.
Як повідомлялося, у 2019 році учасники мотопробігу єдності-2019 також привозили прапори на адмінмежу з Кримом.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+