Сб. Гру 10th, 2022

Генічеська лікарня отримала допомогу від Польщі (фото, відео)

sdr

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

14 серпня надзвичайний і повноважний посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі передав до Генічеської центральної районної лікарні медичне обладнання та засоби індивідуального захисту від COVID-19.

До лікарні посол приїхав разом з дружиною, генеральним консулом РП в Одесі Катажиною Солек, представниками місцевої та районної держадміністрацій, повідомляє сайт IPC-Генічеськ.

зустріч з польським послом Бартошем Ціхоцкі

“Це символічний приклад нашої вдячності, бо ви українці, кримські татари, ваша відвага і ваша боротьба захищає і нас від геополітичного коронавірусу. Ми поруч і завжди готові допомогти“, – акцентував Бартош Ціхоцкі.

головний лікар Генічеської ЦРЛ Ельдар Фетієв з новим обладнанням від Польщі

Як розповіли присутні, раніше ЦРЛ отримала грант від Республіки Польща на суму 28,2 тисячі євро. За ці кошти придбали неінвазійну систему вентиляції легенів, мобільний рентген, 6 механічних ліжок з протипролежневими матрацами, а також засоби індивідуального захисту для медиків від COVID-19. Підготовкою для отримання гранта займалися Наджіє Бекірова та спеціалісти Генічеської лікарні.

Генічеська лікарня отримує допомогу від Польщі

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Пʼятниця, 14 серпня 2020 р.

Медики та представники місцевої влади подякували польському послу за допомогу. Голова ХОДА Юрій Гусєв розповів, що це лише один з напрямків співробітництва Херсонщини з Польшею. Уже є домовленість розвивати дружні та економічні стосунки в інших сферах, у тому числі і в туризмі.

Нагадаємо:

  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.
  • Стежте за актуальною інформацією та порадами на офіційному інформаційному порталі Кабміну «Коронавірус в Україні»
    covid19.com.ua.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+