Пн. Тра 23rd, 2022

Як пандемія COVID-19 вплинула на курортний сезон на Арабатській Стрілці (відео)

ілюстраційна світлина

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Як пандемія COVID-19 і введені карантинні обмеження вплинули на курортний сезон на Арабатській Стрілці, розповідає голова Щасливцевської сільради Віктор Плохушко.

Як пандемія COVID-19 вплинула на курортний сезон на Арабатській Стрілці

Як пандемія COVID-19 і введені карантинні обмеження вплинули на курортний сезон на Арабатській Стрілці, розповідає голова Щасливцевської сільради Віктор Плохушко.За його словами, цього року здебільшого змінився сегмент відпочивальників: на Арабатській Стрілці найбільшим попитом користуються люксові номери підвищеного комфорту, а відпочинок економ-класу не такий популярний, як роками раніше.Це, на його думку, може позитивно вплинути на подальший розвиток регіону.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Пʼятниця, 31 липня 2020 р.

За його словами, цього року здебільшого змінився сегмент відпочивальників: на Арабатській Стрілці найбільшим попитом користуються люксові номери підвищеного комфорту, а відпочинок економ-класу не такий популярний, як роками раніше.
Це, на його думку, може позитивно вплинути на подальший розвиток регіону.

Наша подія відбувається завдяки спільному проєкту між Інформаційним пресцентром та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.
Ми не несемо відповідальності за висловлювання, які були озвучені спікерами під час заходів.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+