Нд. Вер 20th, 2020

У відпочивальника на Херсонщині виявили коронавірус

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

За останню добу проведено 262 ПЛР- дослідження та 630 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу, зафіксовано два нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19.

Як уточнили в Херсонській ОДА, на коронавірусну хворобу захворіли жінка, 45 років, жителька м.Херсон (Суворовський район). Обстежена як хвора на ГРВІ, стан задовільний. Перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. А також чоловік, 50 років, житель м. Івано-Франківськ виявлений в Голопристанському районі). Прибув на відпочинок.
Обстежений як хворий на ГРВІ, госпіталізований до обласної інфекційної лікарні.

Також зафіксоване нове одужання: житель м.Херсон, чоловік, 46 років.

Тож наразі в області 226 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. З них: 202 людини побороли недуг; 21- інфікована на COVID-19; три – померли. Для проведення першого та другого етапів ПЛР в області наявні 12 192 тест-системи.

Як повідомлялося, 30 липня в Україні зафіксовано 1197 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 — це новий антирекорд з кількості захворювань на добу.

Нагадаємо:

  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.
  • Стежте за актуальною інформацією та порадами на офіційному інформаційному порталі Кабміну «Коронавірус в Україні»
    covid19.com.ua.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+