Нд. Вер 20th, 2020

У Генічеському районі залишаються підтопленими кілька десятків будівель

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Cтаном на ранок 30 липня у селі Сокологірне Генічеського району залишаються підтопленими 25 подвір’я та 20 будівель, відкачано 13504 куб.м. води. Рівень води в будинках від 3 до 8 см., рівень води на подвір’ях від 5 до 20 см.

Про це повідомили в Головному Управлінні ДСНС України у Херсонській області. 

На місці події працює 12 одиниць техніки та 15 чоловік: з них від ДСНС 6 одиниць техніки та 10 чоловік особового складу, від Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби 1 автомобіль, чотири мотопомпи та чотири працівники, один екскаватор від облводгоспу.


Як повідомлялося, 27 липня внаслідок ускладнення погодних умов (злива) виникло часткове підтоплення села Сокологірне Генічеського району Херсонської області.
За результатами проведення побудинкового обходу встановлено, що виникло підтоплення 45 подвір’їв та будівель (в яких мешкає приблизно 80 осіб).


В місцях найбільшого скупчення води працюють мотопомпи, що перекачують воду до місця встановлення пожежної насосної станції Служби 101, від якої через прокладену магістральну лінію довжиною близько 1 км прокачується вода в штучно виритий (близько 2 км) відвідний канал.
В селі проживає близько 760 людей. Евакуація місцевого населення не проводилась. Загиблих та травмованих немає. Роботи по ліквідації підтоплення продовжуються.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+