Ср. Чер 29th, 2022

У Генічеському районі проводять рейди для безбеки дітей (відео)

Генічеська районна державна адміністрація

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Генічеському районі проводять рейди для виявлення дитячої бездоглядності, попередження злочинності, боротьбі з підтлітковими алгкоголізмом та наркоманією.

У Генічеському районі проводять рейди для безбеки дітей

У Генічеському районі проводять рейди для виявлення дитячої бездоглядності, попередження злочинності, боротьбі з підтлітковими алгкоголізмом та наркоманією."Ви всі знаєте, що є закладки (наркотичних засобів), розповсюдження наркотиків, ми провели рейд та виявили неповновнолітніх, за попередніми ознаками в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, в розважальних закладах після 22-ї години. Це жахіття", – розповів на нараді очільник Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко.У коментарі сайту ІРС-Генічеськ голова РДА розповів, що зібрані пропозиції для вирішення цієї проблеми, розроблена стратегія, рейди проводитимуться систематично.Крім того, у місцевій адміністрації знов підняли питання відстуності рятувальних постів на багатьох пляжах району.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Вівторок, 14 липня 2020 р.

“Ви всі знаєте, що є закладки (наркотичних засобів), розповсюдження наркотиків, ми провели рейд та виявили неповновнолітніх, за попередніми ознаками в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, в розважальних закладах після 22-ї години. Це жахіття”, – розповів на нараді очільник Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко.
У коментарі сайту ІРС-Генічеськ голова РДА розповів, що зібрані пропозиції для вирішення цієї проблеми, розроблена стратегія, рейди проводитимуться систематично.
Крім того, у місцевій адміністрації знов підняли питання відстуності рятувальних постів на багатьох пляжах району.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+