Вт. Бер 28th, 2023

Готельєри та ресторатори Генічеського району Херсонщини разом розвиватимуть туризм в регіоні (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Готельєри та ресторатори Генічеського району Херсонщини об’єдналися в асоціацію для спільного зростання і розвитку туристичної сфери регіону.
Про це розповів голова правління Асоціації гостинності Генічеського району Сергій Шентябін під час онлайн-конференції в медіа-центрі IPC-Генічеськ.

НАЖИВО!Онлайн-конференція на тему: “Асоціація індустрії гостинності Генічеського району”.Спікери: голова Асоціації індустрії гостинності України, експерт проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України", екс-міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв, власник порталу "На море" Олексій Войцеховський, голова Асоцііації індустрії гостинності Генічеського району Сергій Шентябін, готельєр Оксана Чорнобривцева.Наша подія відбувається завдяки спільному проєкту між Інформаційним пресцентром та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.Ми не несемо відповідальності за висловлювання, які були озвучені спікерами під час заходів.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Вівторок, 28 липня 2020 р.

Організація покликана вирішувати проблеми та задачі, що виникають у місцевих готельєрів, рестораторів, виробників продукції, перевізників, працездібного населення регіону.
«Планується, що між всіма цими аудиторіями буде налагоджений повноцінний діалог, з’ясовані їхні пріоритети, проблеми, та асоціаціія працюватиме над їхнім вирішенням», – наголосив під час заходу голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв.
Асоціація зареєстрована як громадська організація для спільного зростання, розвитку і конкурентоспроможності, захисту інтересів членів асоціації та індустрії гостинності в цілому; навчання, підвищення кваліфікацій та рівня якості бізнесу, послуг, загалом сфери туризму; соціальну діяльність і формування ідеології розвитку гостинності Генічеського району.

Наша подія відбувається завдяки спільному проєкту між Інформаційним пресцентром та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.
Ми не несемо відповідальності за висловлювання, які були озвучені спікерами під час заходів.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+