Пт. Жов 30th, 2020

У Херсонській області планують відновити роботу дитячих оздоровчих таборів (відео)

ілюстраційна світлина, firstregion.com.ua

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Херсонській області планують в пілотному режимі відновити роботу дитячих оздоровчих таборів.

Про це повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв під час онлайн-брифінгу 22 червня, пише сайт ІРС-Генічеськ.
«Цього тижня планую провести зустріч з представниками дитячих оздоровчих таборів. Із головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком говорили про те, щоб в пілотному режимі відновлення роботи дитячих оздоровчих таборів у зв’язку зі сприятливою епідеміологічною ситуацією в області. На цьому тижня будемо над цим працювати спільно з представниками дитячих оздоровчих таборів Херсонської області і спільно з урядовцями», – сказав Юрій Гусєв.

На Херсонщині безоплатне тестування на COVID-19 проводитимуть ще одній групі населення

На Херсонщині з 15 червня розширено категорії осіб, які підлягають безоплатному тестуванню на COVID-19. Перевірятимуть працівників, які забезпечуватимуть проведення ЗНО, а також хворих з ознаками гострого ентераколіту.Відповідне рішення прийняте на регіональній комісії з ТЕБ та НС, повідомив під час онлайн-брифінгу 22 червня голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.«Будемо продовжувати роботу над збільшення коло осіб, які потребують тестування», – зазначив очільник ХОДА.Крім того він розповів про можливе відновлення роботи дитячих оздоровчих таборів.«Цього тижня планую провести зустріч з представниками дитячих оздоровчих таборів. Із головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком говорили про те, щоб в пілотному режимі відновлення роботи дитячих оздоровчих таборів у зв’язку зі сприятливою епідеміологічною ситуацією в області. На цьому тижня будемо над цим працювати спільно з представниками дитячих оздоровчих таборів Херсонської області і спільно з урядовцями», – сказав Юрій Гусєв.Нагадаємо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення щодо недоцільності відкриття дитячих оздоровчих таборів раніше 1 липня 2020 року.Цьогоріч у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО пройшли його вдома. 15 червня відбулось тестування з української мови та літератури, 17 червня – з усіх інших предметів.Водночас МОН готове до проведення ЗНО у безпечних умовах та відповідно до рекомендацій головного державного санітарного лікаря України і епідеміологічної ситуації.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Понеділок, 22 червня 2020 р.

Як повідомлялося, на Херсонщині з 15 червня розширено категорії осіб, які підлягають безоплатному тестуванню на COVID-19

22 червня в Україні 37 241 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 1012 летальні, 16 642 пацієнти одужало.
Нагадаємо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення щодо недоцільності відкриття дитячих оздоровчих таборів раніше 1 липня 2020 року.

Нагадаємо:

  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+