Сб. Гру 10th, 2022

На курортах Херсонщини не дозволяють відпочивати у наметах (відео)

ілюстраційна світлина

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У курортних регіонах Херсонщини стихійний відпочинок у наметах заборонений.
Про це повідомив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник голови ХОДА Вадим Чабан під час брифінгу 4 червня, пише сайт ІРС-Генічеськ. 
«Це складне питання. Всі наші курортні райони – це прикордонні контрольовані райони. Якщо ви бажаєте відпочивати у наметах, будь ласка, відпочивайте, де заманеться, з дотриманням санітарних вимог, але не в прикордонних контрольованих районах. А якщо хочете там відпочивати у наметах, то, будь ласка, розміщуйтесь у кемпінгах», – зазначив Вадим Чабан.

Де на Херсонщині заборонено відпочивати у наметах

У контрольованих прикордонних районах Херсонської області відпочинок у наметах (поза межами кемпінгів) заборонений.Про це повідомив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан під час брифінгу 4 червня, пише сайт ІРС-Генічеськ. «Це складне питання. Всі наші курортні райони – це прикордонні контрольовані райони. Якщо ви бажаєте відпочивати у наметах, будь ласка, відпочивайте, де заманеться, з дотриманням санітарних вимог, але не в прикордонних контрольованих районах. А якщо хочете там відпочивати у наметах, то, будь ласка, розміщуйтесь у кемпінгах», – зазначив Вадим Чабан.Нагадаємо: згідно постанов Кабінету Міністрів України, Генічеський, Голопристанський, Каланчацький, Скадовський, Новотроїцький і Чаплинський райони Херсонської області вважаються контрольованими прикордонними районами.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Четвер, 4 червня 2020 р.

Як повідомлялося, з1 червня Україна переходить до наступного етапу послаблення карантинних обмежень

Станом на 4 червня в Україні 25411 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 747 летальних, 11042 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 588 нових випадків. 

У Херсонській області 179 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. З них: 161 людина одужала; 15 – інфіковані COVID-19; 3 – померли.
Нагадаємо: згідно постанов Кабміну, Генічеський, Голопристанський, Каланчацький, Скадовський, Новотроїцький і Чаплинський райони Херсонської області вважаються контрольованими прикордонними районами.

1 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+