Пт. Жов 30th, 2020

На Херсонщині збільшать коло осіб для обов’язкового тестування на COVID-19 (відео)

фото: Reuters

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

На Херсонщині з 15 червня розширено категорії осіб, які підлягають безоплатному тестуванню на COVID-19. Перевірятимуть працівників, які забезпечуватимуть проведення ЗНО, а також хворих з ознаками гострого ентераколіту.
Відповідне рішення прийняте на регіональній комісії з ТЕБ та НС, повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв під час онлайн-брифінгу 22 червня, пише сайт ІРС-Генічеськ.
«Будемо продовжувати роботу над збільшення коло осіб, які потребують тестування», – зазначив очільник ХОДА.

На Херсонщині безоплатне тестування на COVID-19 проводитимуть ще одній групі населення

На Херсонщині з 15 червня розширено категорії осіб, які підлягають безоплатному тестуванню на COVID-19. Перевірятимуть працівників, які забезпечуватимуть проведення ЗНО, а також хворих з ознаками гострого ентераколіту.Відповідне рішення прийняте на регіональній комісії з ТЕБ та НС, повідомив під час онлайн-брифінгу 22 червня голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.«Будемо продовжувати роботу над збільшення коло осіб, які потребують тестування», – зазначив очільник ХОДА.Крім того він розповів про можливе відновлення роботи дитячих оздоровчих таборів.«Цього тижня планую провести зустріч з представниками дитячих оздоровчих таборів. Із головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком говорили про те, щоб в пілотному режимі відновлення роботи дитячих оздоровчих таборів у зв’язку зі сприятливою епідеміологічною ситуацією в області. На цьому тижня будемо над цим працювати спільно з представниками дитячих оздоровчих таборів Херсонської області і спільно з урядовцями», – сказав Юрій Гусєв.Нагадаємо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення щодо недоцільності відкриття дитячих оздоровчих таборів раніше 1 липня 2020 року.Цьогоріч у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО пройшли його вдома. 15 червня відбулось тестування з української мови та літератури, 17 червня – з усіх інших предметів.Водночас МОН готове до проведення ЗНО у безпечних умовах та відповідно до рекомендацій головного державного санітарного лікаря України і епідеміологічної ситуації.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Понеділок, 22 червня 2020 р.

Як повідомлялося, 22 червня в Україні 37 241 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 1012 летальні, 16 642 пацієнти одужало.

З 1 червня, в Херсонській області розпочалося широке тестування на COVID-19 спеціалізованих груп населення: представників Нацполіції, лікарів, інших осіб, які задіяні в боротьбі з COVID.

Цьогоріч у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО пройшли його вдома. 15 червня відбулось тестування з української мови та літератури, 17 червня – з усіх інших предметів.
Водночас МОН готове до проведення ЗНО у безпечних умовах та відповідно до рекомендацій головного державного санітарного лікаря України та епідеміологічної ситуації.

Нагадаємо:

  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+