Пн. Гру 5th, 2022

На Херсонщині 7 хворих на COVID-19 лікуються безкоштовно

Фото: investigator.org.ua

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Херсонській області на лікуванні перебуває 8 осіб, з яких 7 пацієнтів перебуває в умовах стаціонару та один пацієнт – на лікуванні вдома під наглядом медичного персоналу.

Про це сайту ІРС-Генічеськ повідомив директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко.

За його словами, 7 пацієнтів перебуває вКНП «Херсонська обласні інфекційна лікарня ім. Г. І. Горбачевського».

Пацієнти, які перебувають в умовах стаціонару, отримують лікування, відповідно до медичних стандартів надання медичної допомоги пацієнтам на коронавірусну хворобу, в межах бюджетного фінансування закладу.

Як повідомлялося, 20 червня в Україні 35 825 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 994 летальні, 16 406 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 841 новий випадок. Загалом проведено 553 737 тестувань методом ПЛР.

В Херсонській області нових випадків не зафіксовано. Наразі в області 185 випадків. З них: 174 людини побороли недугу; 8- інфіковані на COVID-19; 3 – померли.

Значне зростання захворюваності на COVID-19 МОЗ пов’язує з нехтуванням людьми правил особистого захисту та соціальної дистанції.

Нагадаємо:

  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+