Ср. Бер 29th, 2023

Дорогу на курортний Генічеськ знов перекрили (фото)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

На одну годину знову перекривали дорогу на курортний Генічеськ. Так у Новотроїцькому районі продовжують протестувати проти ухваленого урядом перспективного плану формування територій громад, який передбачає створення однієї ОТГ в межах всього району.

Як повідомляє кореспондент сайту ІРС-Генічеськ, декілька десятків людей ходили по пішохідному переходу, тим самим заблокувавши рух транспорту. Через годину рух транспорту було відновлено.

Учасники протесту тримали у руках плакати та скандували гасла: «Ми за чотири ОТГ», «Почуйте нас!».

«Акція мирна, щоб нас почули, почули думку більшості. Пропускаються швидкі, надзвичайні служби, автівки з дітьми», – зазначив у коментарі сайту ІРС-Генічеськ голова Чкалівської сільської ради Володимир Сапрон.

Демонстранти обіцяли проводити подібні акції щотижня, якщо їхні вимоги не будуть почуті.

Як повідомлялося, голова Херсонської облдержадміністраціі Юрій Гусєв розпорядився створити робочу групу для з’ясування оптимальної кількості об’єднаних територіальних громад (ОТГ) в Новотроїцькому районі.

Раніше всі чотири громади Новотроїцького району подали позови до суду, щоб оскаржити затверджений урядом перспективний план формування громад, який передбачає створення єдиної ОТГ.

В перспективному плані Херсонської області передбачалося створення чотирьох ОТГ: Новотроїцької, Сиваської, Громівської та Чкалівської. Але на затвердження уряду Херсонська ОДА подала два варіанти, другий передбачав вже створення однієї ОТГ. Уряд затвердив варіант перспективного плану з однією громадою.

Детальніше про децентралізацію в Генічеському та Новотроїцькому районі читайте та дивіться у матеріалах “Сільради проти уряду: боротьба за децентралізацію на Херсонщині“, Децентралізація. Випробування Арабаткою.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+