Вт. Лип 5th, 2022

З першого дня літа на Херсонщині дозволять роботу спортивним закладам (відео)

ілюстраційна світлина, mariupolrada.gov.ua

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

З понеділка, 1 червня, в Херсонській області буде дозволятися робота закладів фізичної культури і спорту, дитячих, юнацьких спортивних шкіл, школи вищої спортивної майстерності, центру Олімпійської підготовки.

Про це розповів керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, заступник голови Херсонської облдержадміністрації Вадим Чабан, пише сайт ІРС-Генічеськ.

Крім того, у школах буде проводитися підготовка одинадцятикласників до ЗНО, з дотриманням противоепідеміологічних заходів у групах не більше 10 осіб.

Що зміниться з 1 червня на Херсонщині?

З понеділка, 1 червня, дозволятиметься перевезення територією області пасажирів залізничним транспортом. Вже розпочався продаж квитків за маршрутами "Київ-Новоолексіївка", "Харків-Новоолексіївка", "Київ-Херсон", планується відновити рух приміських поїздів.Про це розповів керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, заступник голови Херсонської облдержадміністрації Вадим Чабан під час онлайн-брифінгу 29 травня, сайт ІРС-Генічеськ. https://genichesk.ipc.org.ua/uk/Крім того, з 1 червня в Херсонській області розпочинається широке тестування груп населення, які задіяні в боротьбі з коронавірусом.«З понеділка розпочинається широке тестування населення, спеціалізованих груп: Нацполіції, лікарів, інших осіб, які задіяні в боротьбі з COVID. Я думаю, що ці заходи дозволять нам більш об’єктивно розуміти картину захворюваності на COVID», – зазначив Вадим Чабан.За офіційними даними, станом на 29 травня у Херсонській області зафіксовано 177 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Найбільше з них виявлено у Каховці – 62 випадки та Олешківському районі – 52.Як повідомлялося, станом на 9:00 29 травня в Україні 22811 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 679 летальних, 8934 пацієнти одужало.У Херсонській області посилили роботу Covid-патрулів які здійснюють нагляд за дотриманням протиепідемічних заходів.Нагадаємо:11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Як повідомлялося раніше, у перший день літа в області також зможуть повернутись до роботи спортивні (тренажерні) зали, фітнес-клуби.

Уряд продовжив карантинні обмеження в Україні ще на місяць – до 22 червня, але відсьогодні запровадив так званий адаптивний карантин. Тобто влада на місцях може послаблювати обмежувальні заходи за умови покращення епідемічної ситуації.

У регіонах зі сприятливою епідемічною ситуацією з цього дня дозволяється: проведення спортивних заходів до 50 осіб і без глядачів (заходи з понад 50 особами необхідно погоджувати з Міністерством охорони здоров’я); проведення релігійних заходів (не більш ніж 1 людина на 10 кв. м); робота готелів (не хостелів). Ресторани та басейни в них має бути закрито.

З понеділка, 1 червня, дозволятиметься перевезення територією області пасажирів залізничним транспортом. Вже розпочався продаж квитків за маршрутами “Київ-Новоолексіївка”, “Харків-Новоолексіївка”, “Київ-Херсон”, планується відновити рух приміських поїздів.

Також з 1 червня в Херсонській області розпочинається широке тестування груп населення, які задіяні в боротьбі з коронавірусом.

Нагадаємо:

  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+