Чт. Гру 8th, 2022

З 1 червня на Херсонщині розпочинається масове тестування населення на коронавірус (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

З понеділка, 1 червня, в Херсонській області розпочинається широке тестування груп населення, які задіяні в боротьбі з коронавірусом.

«З понеділка розпочинається широке тестування населення, спеціалізованих груп: Нацполіції, лікарів, інших осіб, які задіяні в боротьбі з COVID. Я думаю, що ці заходи дозволять нам більш об’єктивно розуміти картину захворюваності на COVID», – розповів керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, заступник голови Херсонської облдержадміністрації Вадим Чабан під час онлайн-брифінгу 29 травня, сайт ІРС-Генічеськ.

За офіційними даними, станом на 29 травня у Херсонській області зафіксовано 177 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Найбільше з них виявлено у Каховці – 62 випадки та Олешківському районі – 52.

З 1 червня на Херсонщині розпочинається масове тестування населення

З понеділка, 1 червня, в Херсонській області розпочинається широке тестування груп населення, які задіяні в боротьбі з коронавірусом.«З понеділка розпочинається широке тестування населення, спеціалізованих груп: Нацполіції, лікарів, інших осіб, які задіяні в боротьбі з COVID. Я думаю, що ці заходи дозволять нам більш об’єктивно розуміти картину захворюваності на COVID», – розповів керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, заступник голови Херсонської облдержадміністрації Вадим Чабан під час онлайн-брифінгу 29 травня, сайт ІРС-Генічеськ. https://genichesk.ipc.org.ua/uk/За офіційними даними, станом на 29 травня у Херсонській області зафіксовано 177 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Найбільше з них виявлено у Каховці – 62 випадки та Олешківському районі – 52.Як повідомлялося, станом на 9:00 29 травня в Україні 22811 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 679 летальних, 8934 пацієнти одужало.У Херсонській області посилили роботу Covid-патрулів які здійснюють нагляд за дотриманням протиепідемічних заходів.Нагадаємо:11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Як повідомлялося, станом на 9:00 29 травня в Україні 22811 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 679 летальних, 8934 пацієнти одужало.

У Херсонській області посилили роботу Covid-патрулів які здійснюють нагляд за дотриманням протиепідемічних заходів.

Нагадаємо:

  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+