Сб. Гру 10th, 2022

В одній із сільських громад Херсонщини дохід на одного мешканця становитиме 7808 гривень: прогноз

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Музиківська сільська ОТГ Херсонщини візуалізувала основні фінансові показники своєї громади, починаючи з 2016 року – з часу створення ОТГ. Це дозволяє зрозуміти наслідки та зміни, які відбулися з моменту об’єднання. 

Відповідну візуалізацію розміщено на сторінці громади у Фейсбуці, пише сайт ІРС-Генічеськ.

“Графіки дозволяють зрозуміти колосальні зміни, які відбулися з моменту об’єднання та наскільки збільшилася відповідальність органу місцевого самоврядування. Динамічні зміни відбуваються щороку!”, – йдеться у повідомленні Музиківської ОТГ.

Серед іншого, власні доходи на одного мешканця у 2016 становили суму в 1443 грн, в 2019 році –  7185, а в 2020 році очікується 7808 грн.

Фінансові показники Музиківської ОТГ 2016-2020 роки

І знову про бюджет!Підготували візуалізацію із основними фінансовими показниками Музиківської ОТГ починаючи з 2016 року. Графіки дозволяють зрозуміти колосальні зміни, які відбулися з моменту об’єднання та наскільки збільшилася відповідальність органу місцевого самоврядування.Динамічні зміни відбуваються щороку! А що нас чекає в цьому та наступних роках? Сподіваємо, що отримаємо лише зростання та розвиток!

Опубліковано Музиківська ОТГ Середа, 13 травня 2020 р.

Як повідомлялося, за результатами моніторингу в Музиківській ОТГ спостерігаються найбільші доходи на одного мешканця серед інших об’єднаних громад.

Музиківська ОТГ з 2018 року впроваджує механізм бюджету участі, громада збільшила фінансування «бюджету участі» зі ста тисяч гривень до двухсот тисяч гривень.

Музиківська ОТГ об’єднує п’ять населених пунктів, кількість мешканців становить 3800 осіб, бюджет за 2019 рік становить 43,1 млн грн.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+