Чт. Сер 18th, 2022

У Голопристанському районі з’являться три нові медзаклади

фото зі сторінки "Новини Голої Пристані" у Фейсбуці

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

В селі Стара Збур’ївка будується лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Це – один з трьох нових медичних закладів Голопристанського району.

Про це повідомив заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир.

“Загалом у 2020 році, в рамках проєкту “Велике будівництво”, планується побудувати 20 амбулаторій майже у кожному районі області”, – наголосив Сергій Козир.

Будівництво Новомиколаївської амбулаторії Скадовського району наближається до завершення! Типовим проектом будівництва передбачено кабінети лікарів, маніпуляційна, кабінет для щеплень, кімната для персоналу та інші приміщення. Нова амбулаторія простора, сучасна та доступна для людей з інвалідністю. Зараз тут завершуються фасадні роботи та активно проводяться роботи з внутрішнього оздоблення, що ви можете побачити на відео.#СергійКозир #ГусєвDreamTeam #ВеликеБудівництво

Опубліковано Сергієм Козиром Неділя, 24 травня 2020 р.

Як повідомлялося, на дорогах комунальної власності більшої частини районів Херсонщини ведуться ремонтні роботи.

В рамках програми “Велике будівництво” у Херсонській області планують відремонтувати 18 доріг загального користування місцевого значення та 44 вулиці й дороги комунальної власності. Всі роботи планується завершити до кінця 2020 року.

З 1 березня в Херсонській області стартувала програма «Велике будівництво»: планується реалізувати: 6 проєктів шкіл (2 нові та 4 добудови); 6 проєктів дитячих садочків (4 нові та 2 добудови); 8 проєктів реконструкції з добудовою приймальних відділень; 8 проєктів будівництва та капітального ремонту спортивних стадіонів (3 нові та 5 добудов); 20 проєктів реконструкції амбулаторії; 3 проєкти будівництва бібліотек; будівництво 127,5 км дороги.

Загалом, у рамках програми “Велике будівництво” планують збудувати 100 садків, 100 шкіл, 100 стадіонів та щонайменше 4 тис. км доріг по всій Україні.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+