Ср. Лис 30th, 2022

У Чаплинському районі новий випадок коронавірусу

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

За добу фахівцями обласного лабораторного центру МОЗ проведено 313 ПЛР-досліджень на виявлення коронавірусу, з них один новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. 

Про це повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв, пише сайт ІРС-Генічеськ.

“Це чоловік 33 років з Чаплинського району. Він контактував із хворим на коронавірус. Його стан задовільний, підключення до апарату ШВЛ не потребує. Знаходиться на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом”, – уточнив очільник ХОДА.

Станом на вечір 5 травня в області 143 лабораторно підтверджені випадки на коронавірус. З них 57 людей одужали, два летальні випадки.

За офіційними даними, наразі в Олешківському районі 49 випадків коронавірусу, з них 34 одужання та два летальні випадки.

Обласний лабораторний центр МОЗ отримав гуманітарну допомогу за сприяння Офісу Президента. Наразі в області у наявності 15 648 тест-систем для проведення першого етапу ПЛР для виявлення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та 48 576 тест-систем для другого етапу ПЛР.

Відстежувати поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині можна за допомогою електронної мапи.

Як повідомлялося раніше, 5 травня в Україні зафіксовано 12697 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 316 летальних, 1875 пацієнтів одужало. Станом на ранок 5 травня в Херсонській області були зафіксовані 142 випадки коронавірусу.

Нагадаємо:

  • 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+