Чт. Бер 23rd, 2023

В Україні більше чотирьох тисяч людей заразилися коронавірусом, на Херсонщині – понад чотирьох десятків

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

16 квітня в Україні 4161 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 116 летальних, 186 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 397 нових випадків.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України, пише сайт ІРС-Генічеськ.

У Херсонській області 44 випадків інфікування коронавірусом.

За даними голови Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва, три нові випадки в області були виявлені у мешканців міста Олешки.

“Всі інфіковані є жителями міста Олешки та мали контакт із раніше встановленими хворими на коронавірус. Це жінка 65-ти років та її донька 30-ти років, які контактували із хворим членом сім’ї; хлопець 16-ти років, який теж мав контакт із раніше виявленим хворим. Всі вони знаходяться на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Почувають себе добре. Підключення до кисневого та ШВЛ- апаратів не потребують. Вже встановлено коло контактних осіб, яких буде перевірено методом ПЛР. А це значить, що на Херсонщині вже 44 випадки захворювання на COVID-19. З яких – одне одужання у Генічеському районі та один летальний випадок в Олешківському”, – уточнив очільник ХОДА.

❗Оперативна інформація ❗‼️Станом на сьогодні, 15 квітня, маємо 3️⃣ нові лабораторно підтверджені випадки захворювання на коронавірус.✅Всі інфіковані є жителями міста Олешки та мали контакт із раніше встановленими хворими на коронавірус.Це⬇️🔹жінка 65-ти років та її донька 30-ти років, які контактували із хворим членом сім'ї;🔹 хлопець 16-ти років, який теж мав контакт із раніше виявленим хворим.Всі вони знаходяться на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Почувають себе добре. Підключення до кисневого та ШВЛ- апаратів не потребують. Вже встановлено коло контактних осіб, яких буде перевірено методом ПЛР.А це значить, що на Херсонщині вже 44 випадки захворювання на COVID-19.З яких – одне одужання у Генічеському районі та один летальний випадок в Олешківському.✅Сьогодні область отримала автоматизовану портативну систему виявлення нуклеїнових кислот IPONATIC, закуплена благодійниками в рамках роботи Антикризового штабу Херсонської області.Крім того, сьогодні надійшло ⬇️🔹 290 захисних костюмів,🔹 5675 масок,🔹 240 бахил,🔹 977 захисних окулярів.🔹 172 набори реагентів для екстракції РНК із зразків клітин та тканин (по 48 тестів у наборі. ✅Під час засідання комісії ТЕБ та НС 15.04.2020 прийнято низку важливих рішень❗◾ На вихідних, з 18 квітня буде посилено карантинні заходи в м. Олешки, в с. Малі Копані і в с. Ліві Солонці, де виявлено значну кількість хворих на коронавірусну хворобу.◾Прийнято рішення закрити кладовища під час поминальних днів і перенести поминальні заходи на червень місяць, про що говорили також з єпископами православних церков нашої області. ◾Від завтра може розпочати работу оптовий сільськогосподарський ринок у Великих Копанях. Керівництво району, ОТГ та ринку виконало всі вимоги обласного державного санітарного лікаря.✅Також ви можете відстежувати поширення захворюваності на COVID-19 на Херсонщині за допомогою електронної мапи – https://khoda.gov.ua/index.php?route=blog/article&article_id=34723.☝️Будьте відповідальними та залишайтеся вдома! Дотримуйтесь усіх рекомендованих заходів безпеки та довіряйте інформації тільки з офіційних джерел!Не забувайте, що карантин – це не канікули! Все буде добре!

Опубліковано Юрій Гусєв Середа, 15 квітня 2020 р.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 279 випадків;
Волинська область — 109 випадків;
Дніпропетровська область — 78 випадків;
Донецька область — 12 випадків;
Житомирська область — 162 випадки;
Закарпатська область — 116 випадків;
Запорізька область — 115 випадків;
Івано-Франківська область — 401 випадок;
Кіровоградська область — 198 випадків;
м. Київ — 644 випадки;
Київська область — 234 випадки;
Львівська область — 166 випадків;
Луганська область — 4 випадки;
Миколаївська область — 22 випадки;
Одеська область — 73 випадки;
Полтавська область — 27 випадків;
Рівненська область — 204 випадки;
Сумська область — 80 випадків;
Тернопільська область — 333 випадки;
Харківська область — 40 випадків;
Херсонська область — 44 випадки;
Хмельницька область — 37 випадків;
Чернівецька область — 662 випадки;
Черкаська область — 110 випадків;
Чернігівська область — 11 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 16 квітня 2020 року до Центру надійшло 1124 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 14311 повідомлень про підозру на COVID-19.

Нагадаємо:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+