Чт. Лют 2nd, 2023

В Україні 1225 випадків COVID-19, з них 32 летальні

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

В Україні 1225 лабораторно підтверджених ПЛР-дослідженням випадків COVID-19, з них 32 летальні випадки. Загалом 25 осіб вже одужало — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Такі дані станом на 22:00 4 квітня оприлюднили в МОЗ, пише сайт ІРС-Генічеськ.

Інформація в розрізі областей буде відома станом на 10 годину 5 квітня.

Крім того, у МОЗ нагадали, що з 6 квітня посилюються карантинні заходи для стримання поширення коронавірусної хвороби. Постановою ряду обмежується перебування громадян за межами дому, забороняється відвідування спортивних майданчиків та парків тощо. У МОЗ підготували інфографіку, як працюватиме транспорт на цей період:

‼️МОЗ інформує: В Україні з 6 квітня посилюються карантинні заходи для стримання поширення коронавірусної хвороби….

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Субота, 4 квітня 2020 р.

Як повідомлялося раніше, заступник міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктор Ляшко розповів, що з 14-15 квітня МОЗ прогнозує пік коронавірусної хвороби в Україні, що може призвести до фіксації масових тяжких випадків та до великої кількості летальних наслідків.

У Херсонські області зафіксовано 8 випадків: в містах Генічеськ (один випадок, людина одужала), Олешки (один випадок, летальний), Херсон (три випадки), та по одному випадку в селі Малі Копані Голопристанського району, місті Таврійську та селищі Чаплинці.

Нагадаємо:

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+