Ср. Жов 20th, 2021

У Миколаївській області зафіксовані перші випадки захворювання на COVID-19 (відео)

світлина: Миколаївська обласна державна адміністрація

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

11 квітня в Миколаївській області зареєстровано два підтверджених випадки COVID-19.

Про це повідомили в Миколаївській облдержадміністрації, пише сайт ІРС-Генічеськ.

“Захворіли дві жінки пенсійного віку, мешканки Вознесенського району. На даний час вони перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб»”, – уточнили в ОДА.

Брифінг за участі заступника голови ОДА Олександра Трайтлі, в. о. головного державного санітарного лікаря Миколаївської області Володимира Клочка та керівників профільних служб щодо випадків захворюванності на коронавірусну інфекцію в Миколаївській області.

Опубліковано Миколаївська обласна державна адміністрація Субота, 11 квітня 2020 р.

За інформацією обласної адміністрації, з 20.00 до 08.00 11 квітня за медичною допомогою звернулося два пацієнта з підозрою на COVID-19, яким призначене амбулаторне лікування в умовах самоізоляції. Наразі в інфекційному стаціонарі перебувають 17 пацієнтів.

Всього з початку 2020 року за медичною допомогою звернулося 120 пацієнтів з підозрою щодо захворювання на COVID-19, з них 77 пацієнтів госпіталізовано, 43 особам призначено амбулаторне лікування в умовах самоізоляції.

Лабораторно обстежено на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) 110 пацієнтів. В стадії обстеження 10 осіб. На сьогодні 84 обстежених особи мають негативний результат, 24 проби у роботі.

Також впродовж 7-9 квітня обстежено методом ПЛР 108 осіб з діагнозом «Пневмонія» будь-якої етіології та контактних осіб з підозрілими випадками та осіб, які прибули із-за кордону, з них 33 особи мають негативних результат, 75 проб в роботі.

За даними Центру громадського здоров’я станом на ранок 11 квітня в Україні 2511 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Кількість тих, хто одужав (79 пацієнтів) перевищила кількість летальних випадків (73 пацієнти). За добу було зафіксовано 308 нових випадків.

Як повідомлялося раніше, у Херсонській області зафіксовано вже 28 випадків захворювання на коронавірус.

Нагадаємо:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+