Сб. Гру 10th, 2022

Стосовно мітингу аграріїв Херсонщини на Антонівському мосту відкрили два кримінальні провадження

Фото: Facebook-сторінка Яніни Лебедєвої

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Стосовно подій на мітингу аграріїв Херсонщини на Антонівському мосту 26 квітня відкрито два кримінальні провадження.

Про це розповіла керівниця відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Херсонській області Тетяна Пшонь під час онлайнконференції медіа-центру ІРС-Генічеськ 29 квітня.
“Внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань. Порушено два кримінальні провадження. Поки що за фактом, особи поки що не притягалися до кримінальної відповідальності, оскільки встановлюються організатори цих акцій. Перший факт – це перекриття доріг, стаття 279 ККУ, проводяться першочергові слідчі дії, допити, встановлюються особи. Крім того внесена стаття 325, поширення вірусних інфекцій. Вона порушена за фактом, адже під час карантину заборонено проведення будь-яких масових зібрань, акцій або мітингів. У разі підтвердження будь-якого випадку захворювання у тих, хто був присутній на мітингу, тоді вже буде проводитися розслідування”, – зазначила спікерка Херсонського главку поліції.
Крім того, на осіб, які організовували та були на мітингу, складатимуть адмінпротоколи за порушення правил карантину.

Поліція про контроль за дотриманням карантину

(з 3.18 на відео- про відповідальність мітингувальників за відкриття ринків) Стосовно подій на мітингу аграріїв на Херсонщині відкрито два кримінальних провадження. Про це розповіла керівниця відділу комунікації ГУ Нацполіції в Херсонській області Тетяна Пшонь під час онлайнконференції медіа-центру IPC-Генічеськ 29 квітня. "Внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань. Порушено два кримінальні провадження. Поки що за фактом, особи поки що не притягалися до кримінальної відповідальності, оскільки встановлюються організатори цих акцій. Перший факт – це перекриття доріг, стаття 279 ККУ, проводяться першочергові слідчі дії, допити, встановлюються особи. Крім того внесена стаття 325, поширення вірусних інфекцій. Вона порушена за фактом, адже під час карантину заборонено проведення будь-яких масових зібрань, акцій або мітингів. У разі підтвердження будь-якого випадку захворювання у тих, хто був присутній на мітингу, тоді вже буде проводитися розслідування", – зазначила спікерка Херсонського главку поліції.Крім того, на осіб, які організовували та були пристуніми на мітингу, складатимуть адмінпротоколи за порушення правил карантину.Під час онлайнконференції Тетяна Пшонь проінформувала, що за період запровадження карантину правоохоронці Херсонщини склали трохи більше пів тисячі адмінпротоколів, найбільше з яких щодо порушення умов обсервації. "За період карантину в Херсонській області складено 507 адміністративних протоколів. Найбільше з них – порушення умов обсервації – 237 протоколів. За порушення умов самоізоляції – 14 випадків. У сфері здійснення торгівлі – зафіксовано 106 порушень, на водіїїв та перевізників – 33. 117 адмінпротоколів за інші правопорушення, це стосується перебування у громадських місцях без засобів індивідуального захисту, перебування на дитячих, спортивних майданчиках, перебування дітей до 14 років без супроводу дорослих. Практично всі протоколи направлені до суду для прийняття рішення та притягнення до адміністративної відповідальності", – розповіла представниця Нацполіції.Як повідомлялося раніше, у неділю, 26 квітня, на Херсонщині проходив мітинг місцевих аграріїв за відкриття ринків. Мітингувальники ходили по пішохідному переходу на Антонівському мосту біля Херсона, тим самим перекривши рух транспорту.https://genichesk.ipc.org.ua/uk/2020/04/u-politsiyi-rozpovily-shho-zagrozhuye-mitynguvalnykam-na-antonivskomu-mostu-hersonshhyny/

Опубліковано Медіа-центр «ІРС- Генічеськ» Середа, 29 квітня 2020 р.

Як повідомлялося раніше, у неділю, 26 квітня, на Херсонщині проходив мітинг місцевих аграріїв за відкриття ринків. Мітингувальники ходили по пішохідному переходу на Антонівському мосту біля Херсона, тим самим перекривши рух транспорту.

У поліції вирішували питання щодо кваліфікації дій мітингувальників на Антонівському мосту в Херсонській області. Крім складення протоколів про адміністративне правопорушення, повідомили про імовірність відкриття кримінальних проваджень.

Нагадаємо:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+