Пн. Тра 29th, 2023

Пік захворюваності коронавірусом COVID-19 в Україні очікується на початку травня, – Шмигаль

ілюстраційна світлина, МОЗ: тимчасові тимчасові пункти скринінгового медичного сортування хворих на COVID-19

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Уряд продовжує карантин до 11 травня, оскільки пік захворюваності на COVID-19 може настати на початку травня.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише сайт ІРС-Генічеськ.

“При ухваленні рішення ми спиралися на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня. Водночас у нас є чіткий план виходу з карантину. Він складається з п’яти етапів. Стартову точку цього плану ми називаємо «День К». Для його початку є дві умови. По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%”, – зазначив прем’єр.

Він зазначив, що за розрахунками Кабміну, «День К» має настати 12 травня.

“Також у нас є важливі завдання до цього часу, над якими ми працюємо: поступово збільшуємо кількість тестувань, покращуємо забезпечення лікарень та медиків, запроваджуємо систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації та розроблюємо нові соціальні стандарти. Це насамперед носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та постійна дезінфекція. Україна неодмінно повернеться до звичного ритму життя, але загроза, на жаль, найближчим часом не зникне. І ми разом з усім світом маємо навчитися жити за нових умов”, – наголосив Денис Шмигаль.

Як повідомлялося, 22 квітня в Україні 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 424 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 467 нових випадків.

Нагадаємо:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+