Ср. Січ 26th, 2022

На Херсонщині запрацюють 11 агропродовольчих ринків: поки у тестовому режимі

світлина: ХОДА

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

11 агропродовольчих ринків запрацюють у тестовому режимі вже з 30 квітня. Відповідне рішення було прийняте напередодні на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС 29 квітня.

Про це повідомили в Херсонській обласній держадміністрації, пише сайт ІРС-Генічеськ.

При цьому ринків на території Генічеського району у переліку немає.

За результатами перевірок санітарно-епідемічного стану продовольчих ринків Херсонщини, проведених відповідними робочими групами, встановлено, що на території області функціонував 71 ринок.

На даний час 28 з них – не мають експлуатаційного дозволу на роботу, а власниками 32 ринків проводяться заходи щодо опрацювання можливості виконання вимог постанови державного головного санітарного лікаря від 27 квітня 2020 року № 14.

З урахуванням висновків, підготовлених робочими групами з перевірки санітарно-епідемічного стану продовольчих ринків на території області, 11 агропродовольчих ринків відповідають вимогам профілактичних заходів з протидії поширення коронавірусної хвороби.

Тож, з метою підтримання малого та середнього бізнесу в області, забезпечення можливості реалізації продукції сільгосптоваровиробниками в умовах карантину, було вирішено дозволити роботу ринків у тестовому режимі з 30 квітня 2020 року.

Повноцінну роботу ринків буде відновлено після оприлюднення відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

Як повідомлялося, раніше голова ХОДА Юрій Гусєв проінформував, що в Херсонській області відновлять роботу продовольчих ринків, з урахуванням тих рішень, які прийматиме Кабмін.

Кабінет Міністрів на засіданні в середу, 29 квітня, ухвалив рішення про відкриття продовольчих ринків, що має регламентуватися чіткими санітарними нормами.Основною умовою роботи продовольчих ринків є рішення відповідного територіального органу Держпродспоживслужби про дотримання протиепідемічних вимог.

Станом на 9:00 30 квітня в Україні 10406 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 261 летальний, 1238 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 540 нових випадків. У Херсонській області зафіксовано 111 випадків.

У неділю, 26 квітня, на Херсонщині проходив мітинг місцевих аграріїв за відкриття ринків. Мітингувальники ходили по пішохідному переходу на Антонівському мосту біля Херсона, тим самим перекривши рух транспорту.

В області заборонена робота ринків, однак раніше було вирішено дозволити роботу гуртового ринку “Нежданна” у Великих Копанях з дотриманням необхідних санітарних вимог.

Нагадаємо:

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+