Ср. Січ 27th, 2021

На Херсонщині триває “Велике будівництво” (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Херсонській області тривають роботи в рамках всеукраїнської національної програми “Велике будівництво”.

Про це повідомили в Херсонській облдержадміністрації, пише сайт ІРС-Генічеськ.

Зокрема, в селі Чорнобаївка Білозерського району проводиться комплекс заходів з термосанації навчально-виховного комплексу по вул. Галицька, 21. Станом на 17 квітня будівельна готовність об’єкту 72 %. У поточному році підрядною організацією роботи виконано майже на 9,0 млн.грн, там вже встановлені металопластикові вікна, триває утеплення фасаду та покрівельні роботи.

school

У селі Чорнобаївка Білозерського району проводиться комплекс заходів з термосанації навчально-виховного комплексу по вул. Галицька, 21. Станом на сьогодні будівельна готовність об’єкту 72 %. У поточному році підрядною організацією роботи виконано майже на 9,0 млн.грн, там вже встановлені металопластикові вікна, триває утеплення фасаду та покрівельні роботи.Всього, в рамках проєкту Велике будівництво на Херсонщині заплановано побудувати й реконструювати 6 навчальних закладів.

Опубліковано Херсонська обласна державна адміністрація Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.

Крім того, тривають роботи з укладання нового асфальту на ділянці дороги Східне – Загорянівка – М-14. Наразі завершено облаштування заїзної кишені.

У цьому році, в рамках проєкту Велике будівництво, продовжується ремонт дороги на км 3+800 – 6+800 біля села Шкуринівка Білозерського району. У 2019 році роботи проводилися на перших 3-х кілометрах.

doroga

Тривають роботи з укладання нового асфальту на ділянці дороги Східне – Загорянівка – М-14. Наразі завершено облаштування заїзної кишені.У цьому році, в рамках проєкту Велике будівництво, продовжується ремонт дороги на км 3+800 – 6+800 біля села Шкуринівка Білозерського району. У 2019 році роботи проводилися на перших 3-х кілометрах.Крім об`єкту Східне – Загорянівка – М-14, у 2020 році ремонтом буде охоплено ще 16 доріг загального користування місцевого значення, 4 дороги загального користування державного значення та 45 вулиць і доріг комунальної власності.

Опубліковано Херсонська обласна державна адміністрація Пʼятниця, 17 квітня 2020 р.

Як повідомлялося раніше, в рамках програми “Велике будівництво” у Херсонській області планують відремонтувати 18 доріг загального користування місцевого значення та 44 вулиці й дороги комунальної власності. Всі роботи планується завершити до кінця 2020 року.

У рамках національної програми “Велике будівництво” планують провести реконструкцію 8 приймальних відділень лікарень у Херсоні та області.

З 1 березня в Херсонській області стартувала програма «Велике будівництво»: планується реалізувати: 6 проєктів шкіл (2 нові та 4 добудови); 6 проєктів дитячих садочків (4 нові та 2 добудови); 8 проєктів реконструкції з добудовою приймальних відділень; 8 проєктів будівництва та капітального ремонту спортивних стадіонів (3 нові та 5 добудов); 20 проєктів реконструкції амбулаторії; 3 проєкти будівництва бібліотек; будівництво 127,5 км дороги.

Загалом, у рамках програми “Велике будівництво” планують збудувати 100 садків, 100 шкіл, 100 стадіонів та щонайменше 4 тис. км доріг по всій Україні.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+