Пт. Сер 14th, 2020

На Херсонщині поліція посилить карантинні заходи під час поминальних днів

ілюстраційне фото, поліція Херсонської області.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

25 та 26 квітня напрямки до кладовищ у селищі Зимівник (Геологів) та смт Комишани будуть закриті на в’їзд-виїзд. Там будуть розміщені карантинні пости. У населені пункти зможуть в’їхати лише громадяни, які мають там прописку. Поліція контролюватиме дотримання громадянами карантинних заходів на Херсонщині, шляхом цілодобового патрулювання. 

Про це повідомили у поліції Херсонської області, пише сайт ІРС-Генічеськ.

Поліція нагадує, що обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення про закриття кладовищ на Херсонщині під час поминальних днів – з 20 квітня по 3 травня. Крім цього, 25 та 26 квітня напрямки до кладовищ у селищі Зимівник (Геологів) та смт Комишани будуть закриті на в’їзд-виїзд. Там будуть розміщені карантинні пости. У населені пункти зможуть в’їхати лише громадяни, які мають там прописку. Проведення обрядів поховань дозволяється із дотриманням заходів особистої безпеки. Також звертаємо вашу увагу, що для забезпечення публічного порядку та безпеки громадян на кожному кладовищі на Херсонщині будуть чергувати патрулі поліції.
Поліція контролюватиме дотримання громадянами карантинних заходів, шляхом цілодобового патрулювання. Просимо жителів області і надалі дотримуватись карантинних обмежень для недопущення розповсюдження коронавірусу COVID-19. Бережіть себе та своїх близьких!”, – наголосили в поліції.

Як повідомлялося, 24 квітня у Херсонській області зафіксовано 79 випадків коронавірусу.

На час поминальних днів – з 20 квітня до 03 травня – кладовища в області закриті для відвідування громадянами та проведення поминальних заходів. Дозволяється тільки проведення обрядів поховань із дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту.

Нагадаємо:

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+