Пн. Тра 23rd, 2022

МОЗ запустило соціальну кампанію підтримки лікарів (відео)

ілюстраційна світлина, МОЗ

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Міністерство охорони здоров’я України запустило соціальну кампанію підтримки лікарів.

“МОЗ закликає кожного з вдячністю ставитися до відданої праці медиків, які протистоять поширенню коронавірусної хвороби та віддано рятують пацієнтів. Героями відео стали звичайні лікарі, фельдшери, медсестри. Саме вони щодня ходять на роботу, ризикуючи власним життям та здоров’ям, але розуміючи, що від них залежить. МОЗ переконане: держава має захистити передусім лікарів, щоб урятувати всю країну. Саме тому одним з пріоритетів відомства є затвердження надбавок медпрацівникам, забезпечення їх засобами індивідуального захисту, співпраця з українським бізнесом, який допомагає під час карантинних обмежень довозити медиків до робочих місць. Залишайтеся вдома! Це головне, чим ви можете допомогти лікарям у боротьбі з пандемією”, – йдеться у повідомленні МОЗ у Фейсбуці.

Міністерство охорони здоров’я України запустило соціальну кампанію підтримки лікарів #ПідтримуюЛікаря

Міністерство охорони здоров’я України запустило соціальну кампанію підтримки лікарів #ПідтримуюЛікарів ⚠️ МОЗ закликає кожного з вдячністю ставитися до відданої праці медиків, які протистоять поширенню коронавірусної хвороби та віддано рятують пацієнтів. Героями відео стали звичайні лікарі, фельдшери, медсестри. Саме вони щодня ходять на роботу, ризикуючи власним життям та здоров’ям, але розуміючи, що від них залежить. ❗️МОЗ переконане: держава має захистити передусім лікарів, щоб урятувати всю країну. Саме тому одним з пріоритетів відомства є затвердження надбавок медпрацівникам, забезпечення їх засобами індивідуального захисту, співпраця з українським бізнесом, який допомагає під час карантинних обмежень довозити медиків до робочих місць. Залишайтеся вдома! Це головне, чим ви можете допомогти лікарям у боротьбі з пандемією.

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Понеділок, 6 квітня 2020 р.

За даними МОЗ, станом на 9:00 6 квітня в Україні 1319 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 68 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена: ▪️Вінницька область — 75 випадків; ▪️Волинська область — 24 випадки; ▪️Дніпропетровська область — 14 випадків; ▪️Донецька область — 9 випадків; ▪️Житомирська область — 11 випадків;
▪️Закарпатська область — 35 випадків; ▪️Запорізька область — 41 випадок; ▪️Івано-Франківська область — 116 випадків; ▪️Кіровоградська область — 41 випадок; ▪️м. Київ — 234 випадки; ▪️Київська область — 91 випадок; ▪️Львівська область — 27 випадків; ▪️Луганська область — 3 випадки; ▪️Одеська область — 27 випадків; ▪️Полтавська область — 11 випадків; ▪️Рівненська область — 39 випадків; ▪️Сумська область — 51 випадок; ▪️Тернопільська область — 160 випадків; ▪️Харківська область — 1 випадок; ▪️Херсонська область — 10 випадків; ▪️Хмельницька область — 10 випадків; ▪️Чернівецька область — 220 випадків;
▪️Черкаська область — 62 випадки; ▪️Чернігівська область — 7 випадків. Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Як повідомлялося раніше, в Херсонській області діагноз коронавірусу підтверджено у 10 осіб (Генічеськ, Олешки, Голопристанський район, Херсон, Нова Каховка, Чаплинський район), один з випадків — летальний.

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Кабмін запровадив більш жорсткі обмежувальні заходи. 2 квітня уряд ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням, яка оприлюднена на урядовому порталі.

Нагадаємо:

Читати новину російською.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+